'İyi işler yapacağız, mücadeleyi bırakmayız'

Almanya ile 3-3 berabere kalan A Milli Takım'da teknik direktör Şenol Güneş, maç sonunda açıklamalar yaptı.

'İyi işler yapacağız, mücadeleyi bırakmayız'
08 Ekim 2020 - 00:57
A Milli Takım'ın teknik direktörü Şenol Güneş, Almanya ile 3-3 berabere kalınan maçın ardından konuştu.

Gelecek adına umutlu olduğunu vurgulayan Güneş, "İlk maçlara göre daha iyi durumdayız ama bir dalgalanma var. Çok titrek oyuncularımız var, hazır olmalarını bekliyoruz. Bazıları oynamıyor, bazıları transfer nedeniyle az çalıştılar. Halkımıza verdiğimiz mesaj, biz iyi takımız, iyi işler yapacağız ama asla mücadeleyi bırakmayacağız" dedi.

'Dağılanlar görüyorum'

Şenol Güneş sözlerini, "Ligimizde eleştiri alan oyuncularımızın da çok güzel oynadığını görüyorum, bu benim için güzel. Ligde eleştiri alınca dağılanları da görüyorum, kamuoyunda eleştiri alınca morallerinin bozulması üzücü bir olay" ifadeleriyle sürdürdü.

Ozan Tufan'ın performansını da değerlendiren tecrübeli teknik adam, "Ben Ozan'ın çok daha üstüne koyacağını düşünüyorum, oynadıkça üzerine koyacak, yeter ki kendini yeterli görmesin. Oynadıkça açılan bir oyuncu. Ozan'ı gördük ki üst düzey bir oyuncu. Avrupa'da yerindeki oyuncuların 20 milyon, 30 milyon, 50 milyon, 100 milyon euro ettiği yerde, onların da ona göre oynaması lazım. Bu tip maçlar oyuncularımızı Avrupa vitrinine çıkaran maçlar olacaktı" şeklinde konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum