Jailson hakkında şok iddia

Josef Souza’nın yerine transfer edilen Brezilyalı Jailson’un kalp ritminde düzensizlik olduğu iddia edildi. 23 yaşındaki futbolcunun çabuk yorulmasının sağlık heyetinin dikkatini çektiği ifade edildi... Benzer sorunu Brezilyalı Washington da yaşamış ve Sarı-Lacivertli takımdan ayrılmıştı .

Jailson hakkında şok iddia
09 Ekim 2018 - 23:15

Sezona kötü başlamasının yanı sıra kaptan Volkan Demirel, Dirar ve Aatıf'ın kadro dışı kalmasının ardından çalkantılı günler yaşayan Fenerbahçe'de önemli bir iddia ortamı sarstı. Josef'in takımdan ayrılması sonrasında 4 milyon euro bonservisle Gremio'dan transfer edilen Jailson Marques'in kalbinde sorun olduğu öne sürüldü

ÇABUK YORULMASI DİKKATLERİ ÇEKTİ

Transfer edilmeden önce testlerden geçen ve bir soruna rastlanmayan 23 yaşındaki Brezilyalı'nın maçlarda ve antrenmanlarda çabuk yorulmasının dikkat çektiği bunun üzerine bir dizi tetkike daha tabi tutulduğu bildirildi.

YENİDEN SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇECEK

Kalp ritminde düzensizlik olduğu ifade edilen Brezilyalı Jailson'un durumun ne kadar ciddi olduğunun belirlenmesi için yeniden kontrolden geçirileceği iddia edildi. Benzer bir sorun 2000-2001 sezonunda transfer edilen bir başka Brezilyalı Washington'da da yaşanmıştı.

AKILLARA WASHİNGTON GELDİ

Kalbinde damar tıkanıklığı tespit edilen santrafor Washington 2003'te F.Bahçe'den gönderilmiş, 1 sene sonra yeniden futbola başlamış 2011'de futbolu bırakmıştı. Yine Fenerbahçe U21 takımına İsveç'in Jönköping ekibinden transfer edilen İsveçli 19 yaşındaki Andreas Kilit, sağlık sorunları nedeniyle futbolu bırakmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum