Jorge Jesus ile sözleşme görüşmesi

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç ve teknik direktör Jorge Jesus arasında sözleşme görüşmesi yapıldığı ve Ali Koç'un Jesus'a 2024 yılına kadar takımın başında kalmasını istediği belirtildi.

Jorge Jesus ile sözleşme görüşmesi
27 Ekim 2022 - 09:36
Kısa sürede Fenerbahçe camiasının sevgilisi haline gelen Jorge Jesus'la ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sarı-Lacivertli yönetim bir süredir, Portekizli hocanın sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini uzatmak için hazırlıklar yapıyordu.

Tecrübeli hocanın, yapılacak yeni sözleşme görüşmelerinde mutlaka eşinin de bulunmasını istediği de haberde belirtilmişti. Takvim'de yer alan habere göre bu görüşme gerçekleşti. Jesus'un eşi Ivone, oğlu Mauro ile beraber İstanbul'a geldi. İkili, Başakşehir maçını tribünden izledi.

Yemekte bir araya geldiler

Ardından da Başkan Ali Koç, Jesus ailesiyle beraber yemekte bir araya geldi. Başkan Ali Koç'un yeni sözleşme konusunu ilk kez resmen gündeme getirdiği ve Jorge Jesus'a, "2024'e kadar bizimle kal" dediği öğrenildi.

Alınan bilgilere göre; başarılı hoca, Fenerbahçe'de çok mutlu olduğunu ancak yeni sözleşme konusunu düşünmek istediğini belirtti. Jesus'un ailesiyle beraber bu konuyu görüşeceği ve ardından kararını yönetime bildireceği ifade edildi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum