Jorge Jesus'tan hakem isyanı!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, şampiyonluk yarılı ve yaşanan hakem hatalarıyla ilgili konuştu.

Jorge Jesus'tan hakem isyanı!
03 Şubat 2023 - 17:17
Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, kulüp televizyonuna Adana Demirspor maçında yaşananlar ve şampiyonluk yarışı hakkında açıklamalarda bulundu.

Adana Demirspor maçının ardından hakemle girdiği diyalog nedeniyle kırmızı kart gören Jorge Jesus, hakem hataları nedeniyle sorun yaşadıklarını ifade etti.

Şampiyonluk yarışı hakkında konuşan Jesus, ''Şu anda rakibimiz Galatasaray'ın 6 puan gerisindeyiz ancak ligin bitmesine çok var. Liderliğe tekrar yükselebileceğimize dair öz güvenimiz var. Daha da birlik olmuş şekilde yolumuza devam ediyoruz. Her şey adil bir şekilde ilerlerse, biz zaten liderliği alırız'' ifadelerini kullandı.

''Hiçbir takımın bu kadar mağdur edildiğini görmedim''

Hakem hatalarına vurgu yapan tecrübeli çalıştırıcı, ''Yıllardır bu işi yapıyorum, daha önce hiçbir takımın saha içinde bu kadar mağdur edildiğini görmemiştim. Maç sonunda hakeme saygısızlık yapmadım, son pozisyon hakkındaki görüşüne katılmadığımı söylemek için yanına gittim. Kırmızı kartın nedenini bilmiyorum. Hakem, 'saygısız bir tutumda bulunduğumu' söyledi ama ben böyle bir şey yapmadım'' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum