Jorge Jesus'un Brezilya planı var mı? Tite sonrası...

İsmi Brezilya Milli Takımı ile anılan Fenerbahçe'nin teknik direktörü Jorge Jesus'un sarı lacivertli takımı bırakmaya niyeti olmadığı belirtiliyor.

Jorge Jesus'un Brezilya planı var mı? Tite sonrası...
13 Aralık 2022 - 10:00
Dünya Kupası'ndan elenen sambacılarda teknik direktör Tite istifa etmiş ve takımla yollarını ayırmıştı. Bu andan itibaren Brezilya basınında teknik direktör söylentileri ortaya çıkmaya başlamış, bu isimlerden birisi olarak da Fenerbahçe 'de şu an teknik direktörlük görevi üstlenen Portekizli çalıştırıcı Jorge Jesus gösterilmişti. 

Sarı lacivertlilerle 1 yıllık sözleşme imzalayan ve sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Portekizli çalıştırıcının Brezilya Milli Takımı'nda görev almayı hayal ettiği ve teklifin gelmesi durumunda kabul edeceği öne sürülmüştü. 

Fenerbahçe'yi bırakmaya niyeti yok

Bu sezon Jorge Jesus ile son sezonların kötü gidişatına dur diyen ve oyun anlamında taraftarları heyecanlandıran sarı lacivertliler, Portekizli çalıştırıcıdan oldukça memnun. Bu bağlamda Jesus ile olan sözleşmesini uzatmak isteyen yönetim, tecrübeli hoca ile görüşmelerini sürdürürken, böyle bir gelişmenin gündeme gelmesi oldukça rahatsız etmiş durumda. 

Sabah'ta yer alan haberde; camiada bu gelişmeler büyük bir rahatsızlık yaratırken, Fenerbahçe'nin çalıştırıcısından herkesin için rahatlatacak bir açıklama geldi. 

Son dönemde konuyla ilgili çok telefon alan 68 yaşındaki teknik adamın, durumu soran yakın çevresine, "Fenerbahçe'ye 1 yıllık imza attım. Prensipleri olan bir adamım. Sözleşmemin devam ettiği takımları yarı yolda bırakmam. Burada çok seviliyorum ve mutluyum. Hem yönetim hem de taraftar bana güveniyor. Şampiyonluğun en güçlü adayı biziz" dediği öğrenildi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum