Jose Antonio Reyes, Türkiye'ye geliyor

Transfer sezonuna hareketli bir giriş yapan Yeni Malatyaspor, Issiar Dia ve Nacer Barazite transferi sonrasında Jose Antonio Reyes'i de bitirmek için çalışmalara devam ediyor.

Jose Antonio Reyes, Türkiye'ye geliyor
31 Ağustos 2017 - 12:02

Transfer sezonuna hareketli bir giriş yapan Yeni Malatyaspor, Issiar Dia ve Nacer Barazite transferi sonrasında Jose Antonio Reyes'i de bitirmek için çalışmalara devam ediyor. 33 yaşındaki deneyimli futbolcu için Yeni Malatyaspor yöneticileri seferber oldu.

İssia Dia ve Nacer Barazite gibi önemli isimleri kadrosuna katmayı başaran Malatya ekibi, İspanya futbolunun önemli ismi Reyes için ikna çalışmalarını sürdürüyor. Malatya'da yaşama konusunda İspanyol futbolcunun ikna edilmesi sonrasında transfer gerçekleştirilecek.


Reyes kariyeri ile göz dolduruyor

Jose Antonio Reyes, SevillaArsenalReal MadridAtletico Madrid ve Benfica gibi dev kulüplerde forma giydi. Geçmişte birçok Türk takımı tarafından transfer edilmeye çalışılan ancak hiçbirisinde olumlu yanaşmayan futbolcu, Yeni Malatyaspor forması giymeye çok yakın.

İspanyol yıldızla 1 Eylül'den sonra masaya oturulacak. Tüm Avrupa'da transfer sezonu biteceği için yıldız futbolcuya karşı Güney Doğu Ekibinin eli güçlü olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum