Kalinic neden Beşiktaş'a gelmedi?

Beşiktaş'a transferi aylarca konuşulan ancak gerçekleşmeyen golcü oyuncu Nikola Kalinic hakkında menajeri Tomislav Erceg açıklamalarda bulundu.

Kalinic neden Beşiktaş'a gelmedi?
16 Ekim 2020 - 11:50
Yaz transfer döneminde Beşiktaş’ın en çok ihtiyaç duyduğu bölgelerin başında forvet hattı ve en çok istenen oyuncuların başında da Nikola Kalinic geliyordu. Ancak son güne kadar transferi için uğraşıldığı konuşulan Kalinic, Atletico Madrid’den İtalyan ekibi Verona’ya transfer oldu. 

Hakkında çok şey konuşulan Hırvat oyuncunun transfer sürecinde yaşananları, menajeri Tomislav Erceg Fanatik'e açıklamalarda bulundu.

Kalinic transferinin neden gerçekleşmediğini açıklayan Erceg, ''Beşiktaş çok büyük bir kulüp. Ancak Kalinic transferinde araya başkalarını koyup, onlarla konuşmayı tercih ettiler. Sadece bir kez kulüpten bir yönetici benimle temasa geçti. Hocaları Sergen Yalçın da onu aradı ve takımda görmek istediğini söyledi. Ben bütün kulüplere saygı duyuyorum. Seçim yaparken bazı kriterleri de göz önünde bulundurmamız gerekti. Beşiktaş’ta ekonomik problemler var, bu sezona iyi başlamadılar. Aynı zamanda Avrupa’da da yoklar. Bunlar herkesin bildiği şeyler. Bu süreçte başka ülkelerden de teklifler aldık ve sonuç olarak tercihimizi Verona’dan yana kullandık. Ayrıca Beşiktaş da bu süreçte başka forvetlerle ilgilendi ancak bunun sonucunda kimseyi alamamalarına şaşırdım'' ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum