'Kendimi kandırmış olurum'

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Austria Wien ile kozlarını paylaşacak olan Fenerbahçe'de teknik direktör Jorge Jesus, düzenlenen basın toplantısında konuştu.

'Kendimi kandırmış olurum'
17 Ağustos 2022 - 19:51
Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Austria Wien ile oynayacakları maç öncesinde açıklamalarda bulundu.

İşte Jorge Jesus'un sözleri;

Yarın zor bir maç bekliyoruz. Rakibimiz, Slovacko'dan daha güçlü. Austria Wien, Avrupa'da prestiji olan bir takım. Yarın bize zorluk çıkarmaya çalışacaklardır. Bizler de en iyi şekilde sonuç almak için. İstanbul'daki maça en iyi avantajla dönmek istiyoruz. Alioski hiç resmi maç oynamadı. İrfan ve Mert uzun süreli sakatlıklardan çıktılar. Maçın yoğunluğunu kaldıracak fiziksel durumda olmamaları normal. Hazırlık sürecimizde yaptığımız antrenmanlarda yer alamadıkları için şu anda oynadığımız maçlar onların fiziksel seviyelerini artırmaları için bir şans. Bir risk olduğunu biliyoruz ama başka şansımız da yok.

Kazanmak için oynayacağız

Fenerbahçe benimle birlikte her maçı kazanmak için oynayacağız, her takımı yenmek için sahaya çıkacağız. İki takım da sıralamalarda iyi yerde değiller, biz Fenerbahçe'nin daha iyi yerlerde olmasını istiyoruz. Kazanmak için sahaya çıkacağız

Kandırmış olurum

Fenerbahçe, ligde henüz 2 maç oynadı. Birlikte çalışmaya başlayalı 8 hafta oldu. O yüzden seviyeyi yakaladık dersem kendimi kandırmış olurum. Hala gelişmesi gereken şeyler var. Zamanla daha da gelişecektir, daha güçlü olacaktır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum