Luciano önerdi, Emre Belözoğlu alıyor

Transferde geleceğe dönük yatırımlar yapmak isteyen Fenerbahçe, eski futbolcusu Fabio Luciano'nun önerdiği isme kanca taktı.

Luciano önerdi, Emre Belözoğlu alıyor
20 Kasım 2020 - 10:47 - Güncelleme: 20 Kasım 2020 - 12:17
Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu'nun, ''Bize kendin gibi iyi kaliteli oyuncular bul" dediği Fabio Luciano, Fenerbahçe'nin önüne Santos'un 18'lik harika çocuğu Kaio Jorge'yi getirdi. Fenerbahçe scout ekibinin takip ettiği Kaio Jorge'ye Emre Belözoğlu'nun hayran kaldığı öğrenildi.

Takvim'in haberine göre, 31 Aralık 2021'de Santos ile sözleşmesi sona erecek Jorge'nin babası, oğlunun yüksek ücretle bir takıma gitmesini istedi. Bunun üzerine Jorge, Santos'un yeni sözleşme teklifini geri çevirdi.

Çok yönlü, çok potansiyelli

Jorge'nin, yaşına rağmen çok yönlü bir forvet olduğu Belözoğlu'nun bu oyuncu için özel mesai harcamaya hazır olduğu iddia edildi. Menajeri olan babası ile temas kurulduğu ifade ediliyor. Fenerbahçe'nin Jorge ile anlaşıp sözleşmesinin bitmesini bekleyebileceği ya da Santos kulübü ile anlaşma yoluna gidebileceği de gelen haberler arasında.

Jorge 18 yaşında olmasına rağmen ülke Brezilya'da çok iyi tanınıyor. Brezilya U17 Milli Takım'ında 10 maçta 6 gol atıp dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum