Luciano Spalletti'nin Türkiye sözleri

İtalya Teknik Direktörü Luciano Spalletti, EURO 2024'te F Grubu'nda mücadele edecek Türkiye'yi değerlendirdi. Spalletti, A Milli Takım'ın çok kaliteli olduğunun altını çizdi.

Luciano Spalletti'nin Türkiye sözleri
04 Haziran 2024 - 17:56
İtalya Teknik Direktörü Luciano Spalletti, EURO 2024 öncesi Türkiye'nin durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Luciano Spalletti, Türkiye'nin çok kaliteli bir takım olduğunu vurgularken, kendi takımı hakkında da konuştu.

EURO 2024'te F Grubu'nda yer alan Türkiye'yi değerlendiren tecrübeli teknik direktör ''Vincenzo Montella'yı çok iyi tanıyorum. Hoca olarak Türkiye'de çalıştırdığı Adana Demirspor'da da çok başarılı oldu ve kalitesini gösterdi. Türkiye çok kaliteli bir takım, çok hızlı hücum oyuncuları var. Büyük ve önemli takımlarda oynayan futbolculara sahipler'' ifadelerini kullandı.

İtalya adına da çok umutlu olduğunu dile getiren Spalletti ''EURO 2024'ten çok umutluyum. Takımım çok ciddi ve dikkatli bir şekilde çalışıyor. Yoğun bir tempoda devam ediyoruz. İyi bir yoldayız. Sorumluluğumuzun farkındayız, en iyisini yapmaya çalışacağız. Yavaş yavaş oyunumuzun oturduğunu görmek istiyorum. Dışarıda kalan oyuncuları belirlemek hiç kolay olmayacak, bu oyuncular daha sonra da kadromuzda olacaktır'' dedi.

İlginizi çekebilecek içerikler
EURO 2024 Çekya Türkiye maçı muhtemel 11'ler
EURO 2024 Türkiye Gürcistan maçı muhtemel 11'ler
EURO 2024 iddaa oranları! Hangi takımlar favori?

YORUMLAR

  • 0 Yorum