Maçın seyrini David Copperfield değiştirebilirdi

Arnavutluk Teknik Direktörü Spiridon Milli Takımımız için, "Oyuna hakim olmaya başladılar. Biz pozisyona giremedik. İyi futbolculara sahip rakibimiz bizi cezalandırdı. Bu maçın seyrini David Copperfield değiştirebilirdi. Skor farklı da olabilir. Türkiye karşısında iyi ve korkusuz oynadık. Kötü gidişatı değiştirmek için biraz daha zamanımız var. Çalışacak zamanımız var. Grupta Fransa lider gibi görünüyor ancak ikincilik için İzlanda ve Türkiye savaşabilir." dedi.

Maçın seyrini David Copperfield değiştirebilirdi
25 Mart 2019 - 22:37 - Güncelleme: 25 Mart 2019 - 22:40

EURO 2020 Elemeleri H Grubu ikinci maçımızda 4-0 mağlup ettiğimiz Moldova'nın teknik direktörü Alexanduru Spiridon karşılaşma sonrası ilginç bir açıklamalarda bulundu.

Spiridon'un sözleri şöyle:

"Oyuna hakim olmaya başladılar. Biz pozisyona giremedik. İyi futbolculara sahip rakibimiz bizi cezalandırdı. Bu maçın seyrini David Copperfield değiştirebilirdi. Skor farklı da olabilir. Türkiye karşısında iyi ve korkusuz oynadık. Kötü gidişatı değiştirmek için biraz daha zamanımız var. Çalışacak zamanımız var. Grupta Fransa lider gibi görünüyor ancak ikincilik için İzlanda ve Türkiye savaşabilir."

YORUMLAR

  • 0 Yorum