Marcelo transferini zora sokan istek! Lyon'dan

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Marcelo’nun siyah beyazlı takıma geri dönme planları teknik direktör Sergen Yalçın’a takıldı.

Marcelo transferini zora sokan istek! Lyon'dan
06 Ağustos 2020 - 10:40 - Güncelleme: 06 Ağustos 2020 - 10:41
2016 yılında Hannover’den 2 milyon Euro’ya transfer edilen Brezilyalı futbolcu, 1 sezon Beşiktaş forması giydikten sonra 7 milyon Euro bonservisle Olympique Lyon’a satılmıştı.

Fransız ekibi ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Marcelo yeniden Beşiktaş forması giymek için haber yollarken Domagoj Vida’yı transfer etmek isteyen Lyon da Sambacı’yı takasta kullanıp üstüne bir miktar da para içeren bir teklifle Kartal’ın kapısını çaldı.

Marcelo'nun aklı Beşiktaş'ta kaldı

Sık sık eşi ve çocuklarıyla birlikte İstanbul’a gelip alışveriş yapan Marcelo siyah beyazlı yöneticilerle de ilişkilerini sıcak tutarken taraflar arasındaki bu temaslar Vida’nın da dahil edildiği transfer görüşmelerine dönüştü.

Ayrılmak isteyen Sambacı’ya izin veren Lyon, Vida’yı kadrosuna katabilmek için Marcelo+3 milyon Euro’luk bir teklif sundu. Ancak yönetim bu teklifi ilettiğinde Sergen Yalçın sisteminde değişiklik yapacağını ve Vida’nın Marcelo ile takasına ve gönderilmesine sıcak bakmadığını söyledi. Ve bu yanıtla da Marcelo’nun Beşiktaş hayali sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum