Mario Gomez açıkladı: 'Keşke ayrılmasaydım...'

Beşiktaş'ta bir sezon forma giyen ve lig şampiyonluğu yaşayan Mario Gomez, siyah-beyazlı kulübe röportaj verdi.

Mario Gomez açıkladı: 'Keşke ayrılmasaydım...'
08 Mart 2023 - 22:02
Beşiktaş'ta 2015-2016 sezonunda forma giyen Mario Gomez, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

İşte Mario Gomez'in sözleri;

Bence tüm yıl unutulmazdı benim için çünkü Türkiye şampiyonu olmadan 9 yıl sonra şampiyon olmak. Doğu için, Beşiktaş için gerçekten harika bir yıldı. Süper bir ekibimiz vardı. Takımda büyük bir ruh vardı. Her yıl olduğu gibi muhteşem taraftarlar ve sonra bu güzel yeni stadyum. Yani mükemmel, mükemmel bir yıldı. Sadece bir an değildi, bir yıl böyleydi.

'Keşke Beşiktaş'tan ayrılmasaydım' diye düşündü mü?

Evet, elbette birçok kez. Ama bu hayat ve bu aynı zamanda benim sportif hayatım. Birçok değişiklik yaşadım. Dürüst olmak gerekirse, bu kariyerimin çoğunlukla en güzel yılı olsa bile farklı kulüplerde oynamak iyi oldu. Farklı ülkelerde, farklı kültürleri anlamak ve bu yüzden oynadığım her kulüp hakkında gerçekten mutluyum. Bu yüzden kariyerimden çok mutluyum.

Taraftara mesaj

Bunun için söyleyecek hiçbir şeyim yok. Bu kulübü seviyorum ve taraftarlar, şehir benim için çok özel. Gerçekten, gerçekten kalbimden bir şey oldu ve her zaman destekleyeceğim. Beşiktaş, taraftarın destekleri, şehir ve özellikle burada stadyumun etrafındaki bu alan, sanki buraya gelmek benim için ev gibi hissettiriyor ve ben her zaman bu duygulara sahip olacağım. Ayrıca, yakında belki bir oyun için geri geleceğim. Bugüne kadar yapamadım çünkü şimdi ailem ve küçük çocuklarımla seyahat etmesi biraz zor ama Beşiktaş her zaman kalbimde olacak.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum