Melo'dan Dani Alves'e olay sözler; 'Cezasını çekmeli''

Felipe Melo, İspanya’da bir kadına cinsel saldırı suçundan cezaevine giren ve daha sonra 1 milyon euro kefalet ödeyerek çıkan Dani Alves hakkında konuştu.

Melo'dan Dani Alves'e olay sözler; 'Cezasını çekmeli''
28 Mart 2024 - 00:19
Bir dönem ülkemizde Galatasaray forması giyen Felipe Melo, geçtiğimiz günlerde İspanya’da bir kadına cinsel saldırı suçundan cezaevine giren ve daha sonra 1 milyon euro kefalet ödeyerek çıkan Dani Alves hakkında konuştu.

Felipe Melo, vatandaşı Dani Alves hakkında sert ifadeler kullandı. 

İşte Felipe Melo'nun Dani Alves ile ilgili Brezilya basınına yaptığı açıklamaları;

''Kimse bu konu hakkında konuşmak zorunda değil. Ama ben yorum yapmakta bir sorun görmüyorum. Benim 15 yaşında bir kızım var. Eğer kızımın başına böyle bir şey gelseydi, bu röportajı vermek için burada olmazdım. Kadınlara saygı duyulmalı, erkeklere saygı duyulmalı. Eğer suçlu bulunursa, yaptıklarının bedelini ödemek zorunda ve bu başkalarına da bunu yapmamaları için bir ders olsun. Bu çok ciddi bir mesele, sorumluluğu kimseye atamayız. Cezasını çekmeli.''

"Artık futbol oynayamayacak ama olsun... Onu bir kez daha cezaevine gönderemezler, çünkü kefaletini ödedi. Yasalara göre para ödedi. Cezasının yeterince uzun olduğunu bile sanmıyorum. Daniel Alves çoktan hapisten çıktı. Bunu bir kadına yapan biri için yeterli olduğunu sanmıyorum. Kızın ailesinin duygularını düşünün. Çocuklarımızı eğitmek gibi bir görevimiz var ve bu da büyük ölçüde bir aile meselesi. Oğullarımızı ve kızlarımızı bu tür olayların yaşanmaması için eğitmek gerekiyor."


YORUMLAR

  • 0 Yorum