Mendilibar: ''Favori olan biziz''

Olympiakos Teknik Direktörü Jose Luis Mendilibar, Fenerbahçe maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Mendilibar: ''Favori olan biziz''
17 Nisan 2024 - 22:00 - Güncelleme: 17 Nisan 2024 - 22:04
Olympiakos Teknik Direktörü Jose Luis Mendilibar, Konferans Ligi çeyrek final rövanşındaki  Fenerbahçe maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Jose Luis Mendilibar, Kadıköy'de kendilerini zor bir maç beklediğini ancak favorinin kendileri olduğunu dile getirdi.

Tecrübeli isim basın toplantısında ''İlk maçtaki iyi yanlarımızı örnek alacağız. Maça başlangıcımızın tekrarını hedefliyoruz ama o kadar kolay olmayacağını biliyoruz. İlk maçtaki hataları tekrarlamamak için var gücümüzle oynayacağız. Hedefimiz tur atlamak. Yarınki maçta Fenerbahçe'ye çok saygımız çerçevesinde favori biziz. Sadece tur atlamayı değil iyi bir oyunla turu geçmeyi hedefliyoruz. Avrupa'da görev alan takımlar, üst üste maç yapmaya hazır olmak zorunda. Bir maç oynayıp oynamamak sebep olmamalı. Kendisini oyuna ve maça veren bir takım bu tür durumlara takılmaz. En iyi antrenman maçtır'' ifadelerini kullandı.

Yakaladıkları yenilmezlik serisi hakkında da konuşan Mendilibar ''Yenilmezlik serisi elbet bir gün sona erecek ama dilerim yarın sona ermez. Futbolda dün yoktur. Yarın ve bugün vardır. Güzel bir oyun oynamadığımız sürece başımız eğik bir şekilde çıkarız stattan'' dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum