Mesut Özil'e saldırıyla ilgili Kolasinac'tan açıklama

Arsenal forması giyen Mesut Özil ve Sead Kolasinac'ın Londra'da bıçaklı saldırıya uğramasının ardından İngiliz kulübü iki ismin de iyi olduğunu açıklamıştı. Bıçaklı saldırgana karşı koyan ve bu hareketiyle dünya basınında gündem olan Boşnak futbolcu Kolasinac da yaptığı paylaşımla taraftarlarını sevindirdi.

Mesut Özil'e saldırıyla ilgili Kolasinac'tan açıklama
26 Temmuz 2019 - 17:27 - Güncelleme: 03 Ekim 2019 - 15:38

Dün akşam saatlerinde Londra'da iki kişinin bıçaklı saldırısına uğrayan Arsenalli Mesut Özil ve Sead Kolosinac morallerinin yerinde olduğunu gösteren bir paylaşım yaptılar.

İngiltere'nin başkenti Londra'da bıçaklı saldırganların hedefi olan Arsenal'li futbolcular Mesut Özil ve Boşnak Sead Kolosinac dünyada gündem konusu oldular.

Arsenal Kulübü'nün basın sözcüsü, İngiliz basınına yaptığı açıklamada oyuncuların sağlık durumunun iyi olduğu ifade ederken, bıçaklı saldırgana müdahale eden Kolasinac ise dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

"Sanırım iyiyiz"

Yaşanan talihsiz olaya karşın moralinin yerinde olduğunu gösteren Boşnak futbolcu, Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil ile olan fotoğrafını paylaşarak, "Sanırım iyiyiz" yorumunu yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum