Mesut Özil evlendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Arsenal'in Türk asıllı Alman futbolcusu Mesut Özil ile Amine Gülşe çiftinin nikahında şahitlik yaptı.

Mesut Özil evlendi
07 Haziran 2019 - 21:25 - Güncelleme: 09 Haziran 2019 - 11:01
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Arsenal'in Türk asıllı Alman futbolcusu Mesut Özil ile Amine Gülşe çiftinin nikah şahidi oldu. 

Futbolcu Mesut Özil, Amine Gülşe ile Beşiktaş'taki Four Seasons Hotel'de dünyaevine girdi.Çiftin nikahını İstanbul Valisi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Yerlikaya kıyarken, nikah şahitliklerini ise Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan yaptı.Çifte mutluluk dileyen Erdoğan, evlilik cüzdanını Amine Gülşe'ye takdim etti.Düğün törenine, çiftin yakınları ile spor ve sanat camiasından önemli isimler de katıldı.ERDOĞAN'IN CEKETİNE BENZETİLDİÜnlü futbolcu, düğün öncesi Gülşe'yi baba evinden davulla zurnalı bir törenle aldı. Özil'in ceketi sosyal medyada Erdoğan ile özdeşleşen mavi ekose ceketine benzetildi.Özil Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan hayranlığını her fırsatta dile getiriyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum