Mesut Özil için 'Ana vatan' planı

Fenerbahçe'nin gündeminden düşmeyen Mesut Özil için ilginç bir transfer iddiası ortaya atıldı.

Mesut Özil için 'Ana vatan' planı
03 Ocak 2021 - 13:02
10 aydır futboldan uzak olan Mesut Özil’e, yeniden eski formuna kavuşması için ‘ana vatanında terapi gibi bir 6 ay’ önerilmesi planlanıyor. Maddi sıkıntıları devam eden Fenerbahçe bu teklifi, tıpkı Moussa Sow transferinde olduğu gibi sponsorların desteğiyle gerçekleştirecek.

Fenerbahçe’nin Mesut Özil rüyası sessiz ve derinden sürüyor. Özellikle Sportif Direktör Emre Belözoğlu’nun sarı-lacivertli formayı giydirmek için adeta çırpındığı Özil için tasarladığı son formül, sponsor desteğiyle 6 aylık kiralama... 

Moussa Sow örneği gibi...

Arsenal’da tam 10 aydır oynamadan maaş alan ünlü futbolcuya Juventus, Milan ve DC United’ın yanı sıra Katar ve Suudi Arabistan kulüplerinin 6 aylık kiralama teklifinde bulunduğu biliniyor. Maddi yönden bu takımlara göre dezavantajlı durumda bulunan F.Bahçe, Moussa Sow transferinde olduğu gibi sponsorların yardımını almayı planlarken ünlü yıldıza yeniden forma giyip eski formunu kazanma şansı sunmak istiyor.

Yarıştaki takımlardan Milan’ın önceliğinin aynı mevkideki Hakan Çalhanoğlu ile sözleşme imzalamak olduğu bilinirken, Juventus’un ‘bekle gör’ politikası uygulayıp çok istekle ve ciddi bir öneriyle gelmemesi, ABD, Katar ve Suudi Arabistan’dan tekliflere de Mesut’un çok sıcak bakmamasının Fenerbahçe’nin şansını artırdığı şeklinde değerlendiriliyor. Ali Koç, Emre Belözoğlu ve Acun Ilıcalı ile sıkı dost olan Mesut Özil için, ayrıca çok daha güçlü ve oyuncunun asla ‘Hayır’ diyemeyeceği isimlerin de devreye girmesi için çalışıldığı edinilen bilgiler arasında. (Fanatik)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum