Milli yıldızlardan Formula 1 yorumu

Formula 1'de Lewis Hamilton, kariyerinin 7. şampiyonluğunu İstanbul'da kazanırken Milli futbolcular da bu başarıya kayıtsız kalamadı.

Milli yıldızlardan Formula 1 yorumu
16 Kasım 2020 - 11:34 - Güncelleme: 16 Kasım 2020 - 11:46
Formula 1  Türkiye GP'sinde zafere ulaşıp kariyerindeki 7. şampiyonluğunu kazanan Lewis Hamilton, milli futbolcuların da gündemindeydi...

Türkiye'nin Rusya'yı 3-2 yendiği maçın ardından A Milli futbolcularımızdan Cengiz Ünder, Kenan Karaman ve Deniz Türüç Lewis Hamilton ve Formula 1 hakkında açıklamalarda bulundu.

''Ben Hamilton'u tutuyordum, sürpriz değil''

Millilerin ikinci golünü kaydeden Cengiz Ünder, "Formula 1'in İstanbul'da olması ülkemiz açısından çok önemliydi. Ben Lewis Hamilton'ı tutuyordum aslında, sürpriz olmadı. 6. sırada başlamasına rağmen iyi bir yarış geçirdi, onu da tebrik ediyorum." sözlerini kullandı.Kenan Karaman ise maç sonu verdiği röportajda "Lewis Hamilton'ı buradan tebrik ediyorum." dedi. 

''Hollanda doğumlu olduğum için Verstappen''

Oyuna sonradan giren Deniz Türüç, ''Max Verstappen Hollandalı, ben de Hollanda doğumlu olduğum için favori pilotum oydu. Böyle organizasyonlar çok güzel, umarım devamı gelir.'' şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum