Milliler galibiyetten emin

Yarın Kosova ile karşılaşacak olan milli takımın üç yeni oyuncusu Emre Akbaba, Yusuf Yazıcı ve Berke Özer karşılaşma ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Milliler galibiyetten emin
10 Haziran 2017 - 22:17

Trabzonspor'da gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Yusuf Yazıcı, milli takıma çağrıldığı için duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Çok mutluyum. Fatih hocama teşekkür ediyorum. Her Türk futbolcusunun hayali A Milli Takım'a gelmek. Benim de hedefim bu onura ulaşabilmekti. Uzun bir yolun en başındayım. Bu, çok zorlu ve zahmetli bir yol. Kendimi gelişmeye adıyorum ve gelişmek için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyorum” şeklinde konuştu. 

Yarın oynayacakları Kosova maçına çok iyi hazırlandıklarını belirten Yusuf, “Çok sıcak ve samimi bir ortam var. Kosova'yı çok iyi analiz ettik. İnşallah yarın 3 puan alarak, önümüzdeki maçlara bakmak istiyoruz” dedi. 

“İNANAMADIM”

Altınordu'nun genç kalecisi Berke Özer ise milli takıma çağrıldığı için şaşırdığını ve inanamadığını belirterek, “İlk anda haberi babamdan telefonla aldım. Şaşırdım ve inanamadım. Sonra kendim açıp baktım. Burada olmak benim için çok büyük bir gurur. Beni buraya layık gören başta Fatih hocama, kaleci antrenörümüz Alper Boğuşlu'ya ve Altınordu Kulübü Başkanımız Seyit Mehmet Özkan'a çok teşekkür ederim. Yolun başındayız. Önemli olan burada kalıcı olmak ve emek vermek. Ben de bunu başarmak istiyorum” şeklinde konuştu. 

Kosova maçının önemini bildiklerini söyleyen Berke, “Her maça olduğu gibi buna da 3 puan için çıkacağız. Bunu da alacağımızı düşünüyorum” yorumunda bulundu. 

Alanyasporlu Emre Akbaba da “Kosova maçı, bizim için çok önemli. Slovenya'da çok güzel bir kamp geçirdik ve rakibimizi analiz ettik. Bu maça 3 puan almak için çıkacağız” diye konuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum