'Morutan yüzde 99 G.Saray'da'

FCSB'nin sahibi Gigi Becali, Olimpiu Morutan'ın transferi konusunda Galatasaray ile anlaşmaya vardıklarını açıkladı.

'Morutan yüzde 99 G.Saray'da'
31 Temmuz 2021 - 19:18 - Güncelleme: 01 Ağustos 2021 - 01:39
Galatasaray, bir süredir kadrosuna katmak istediği ve teknik direktör Fatih Terim'in basın toplantısında da dillendirdiği Olimpiu Morutan konusunda mutlu sona ulaştı.

FCSB Başkanı Gigi Becali, Rumen basısına yaptığı açıklamada "Morutan'ın transferi yüzde 99 gerçekleşti. Galatasaray ile anlaştı" ifadelerini kullandı.

Rumen basını, Morutan'ın önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelmesinin ve Galatasaray ile 5 yıllık sözleşme imzalamasının beklendiğini yazdı.

Terim işaret etmişti

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, PSV maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında Morutan ile "Morutan, çok iyi bir futbolcu, çok da beğeniyorum. O nasıl bize haber yollamış, bizim az paramız olduğunu biliyor herhalde, zayıf oynuyorum ki az para olsun beni alsınlar. Makul bir paraya herhalde Galatasaray yok demez. Hakikaten zevk verecek oyunculardan bir tanesi. O zevki de daha önce abileri burada verdi. Hagi, Popescu ve Ilie hala buradalar. Top ayağındayken herkesin mutlaka oynamasını isteyeceği bir oyuncu, gelişeceğini de düşünüyorum, ben de onu beğeniyorum" şeklinde konuşmuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum