Muharrem Usta: Ismarlama bir rapor yaptırmışlar

Trabzonspor'un eski başkanı Muharrem Usta, yayınlanan denetim raporunda, "Kulübe borcu TL verdi, Euro olarak geri aldı" ibaresine yanıt verdi.

Muharrem Usta: Ismarlama bir rapor yaptırmışlar
28 Eylül 2018 - 16:34

Trabzonspor Kulübü'nün bugün resmi siteden yayınladığı denetçi raporu sonrası eski başkan Muharrem Usta'dan sert açıklama geldi.

Karadeniz Gazetesi'ne konuşan Usta şu ifadelere yer verdi:

"Başkanlıktan ayrıldıktan sonra şuursuzca saldırılar karşısında Trabzonspor'umuza zarar vermemek adına sabırla davranarak mümkün olduğu kadar sessiz kalmayı yeğledim. Bu ısmarlama raporun amacı herkesin malumudur. Hafta sonu takımımızın önemli bir maçı olması nedeniyle konuyla ilgili açıklamayı maç sonrasında yapacağım."

"MİLYONLARCA DOLAR DESTEK OLAN BİR YÖNETİME..."

"Hayal dünyalarında hedef tahtasına kırmızı rengi koyanlar ahlak sınırı tanımamak için her zaman önemli bir motivasyon faktörü bulmuşlardır. Malatya maçı gecesi hedefine ulaşamayanlar full motivasyonla operasyona devam etmektedirler. Kulübümüzün uzun yıllar boyunca biriken devasa ekonomik sorunlarını çözmek adına tarihimizin en büyük sponsorluğunu yapmak dışında kulübümüze milyonlarca dolar destek olan bir yönetime bunca düşmanlık açıklanmaya mahkum bir konu olmalıdır."

Çamur at izi kalsın taktiği tarihin her döneminde ahlak sorunu olanların bir numaralı meselesi olmuştur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur"

"ISMARLAMA BİR RAPOR YAPTIRMIŞLAR"

Ayrıca Usta son olarak da, "Malatya gecesi kin ve nefretten çıldıranların yaptıkları bir operasyon. benim kulüpten alacağımı sıfırlamak üzere Türkiyedeki 1500-2000 tane YMM bürosundan birine ısmarlama bir rapor yaptırmışlar. Kendilerine güvenleri varsa Four Big denilen uluslararası kabul gören 4 şirketten birine yaptırsınlar. İçi boş bir teneke hepsi bu" açıklamasını yaptı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum