Mustafa Denizli görevinden ayrıldı

Süper Lig'de 13 maçtır kazanamayan Altay'da tecrübeli teknik direktör Mustafa Denizli görevinden ayrıldı.

Mustafa Denizli görevinden ayrıldı
13 Ocak 2022 - 19:59 - Güncelleme: 13 Ocak 2022 - 20:17
Altay'da Mustafa Denizli dönemi sona erdi.

18 yıl sonra İzmir ekibini Süper Lig’e taşıyan isim olan Altay efsanesi, Siyah Beyazlılar'ın yıllardır hasretle beklediği Alsancak Mustafa Denizli Stadı'nda 3 puan alamadan İzmir ekibine veda etti.

1.5 ay önce stat açıldı

Türk futbolunun en başarılı teknik adamlarından olan Mustafa Denizli'nin adını taşıyan İzmir Alsancak Mustafa Denizli Stadı, 26 Kasım'da düzenlenen resmi törenle hizmete açılmıştı. 

İşte Altay'ın açıklaması;

18 yıl boyunca formamızı giyen, kulüp tarihimizin en fazla maç oynayan ve en çok gol atan futbolcusu unvanlarına sahip, takımımızı Süper Lig’e çıkaran, stadımızda ismi yaşayan efsanemiz “Büyük Mustafa” Sayın Mustafa Denizli ile aramızdaki “resmi” sözleşmenin sona erdiğini üzüntüyle açıklıyoruz.

Bunun bir “veda” olmadığının bilinmesini istiyor, aramızdaki güçlü bağın simgesi olarak, “Büyük Mustafa” ile özdeşleşen “11” numaralı Altay formasını önümüzdeki sezondan itibaren emekliye ayırıyoruz.

“Altaylı” apoletini omuzlarında her zaman gururla taşıyan ve taşımaya devam edecek olan Sayın Mustafa Denizli ve ekibine değerli hizmetleri için sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Saygılarımızla
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum