Mustafa Kaplan: Mucize gibi birşey

Son 5 dakikada iki gol birden bularak zorlu Galatasaray deplasmanından 2-2 beraberlikle dönen Ankaragücü'nde teknik direktör Mustafa Kaplan 2-2'lik Galatasaray beraberliğini değerlendirdi.

Mustafa Kaplan: Mucize gibi birşey
14 Aralık 2019 - 22:55 - Güncelleme: 14 Aralık 2019 - 22:59

Son 5 dakikada iki gol birden bularak zorlu Galatasaray deplasmanından 2-2 beraberlikle dönen Ankaragücü'nde teknik direktör Mustafa Kaplan 2-2'lik Galatasaray beraberliğini değerlendirdi.

2-0 geriye düştükten sonra hemlelerinin tuttuğunu belirten Kaplan, " Geriye düşünce forveti ikili yaptık. Hamlelerimiz de tuttu. Belki maçın hakkı beraberlikti ama sahada iyi bir Ankaragücü vardı. Galatasaray karşısında 2-0 geriye düşüp kısa sürede beraberliği bulmak mucize gibi bir şey bence... Çok mutluyuz. İnşallah bunu devam ettiririz" diye konuştu.  

Kaplan sözlerini şöyle sürdürdü:

"Maçın hemen başında da öne geçebilirdik. İyi bir direnç gösterdik. Kutluyorum ve tebrik ediyorum. Geriye düşünce forveti ikili yaptık. Hamlelerimiz de tuttu. Belki maçın hakkı beraberlikti ama sahada iyi bir Ankaragücü vardı. Galatasaray karşısında 2-0 geriye düşüp kısa sürede beraberliği bulmak mucize gibi bir şey bence... Çok mutluyuz. İnşallah bunu devam ettiririz. 

Orgill benim geçen sene bıraktığım Orgill değil. Kapanarak çabuk kontraya çıkmak istedik. 10 kişi kaldıktan sonra İlhan'ın santrfora attık. Pazdan'ı orta sahaya attık."

--------------

YORUMLAR

  • 0 Yorum