Nabil Dirar: 3 puan için mutluyuz

Faslı oyuncu, "Bugün en iyi maçlarımızdan biri diyemem ama 3 puan için mutluyuz. Kayseri maçında çok pozisyona girmiştik ama golü atmayı başaramamıştık. Daha iyisini yaparak toplayacağımız maksimum puanı istiyoruz” şeklinde konuştu.

Nabil Dirar: 3 puan için mutluyuz
09 Kasım 2019 - 00:00

Fenerbahçe'nin sahasında 3-2 kazandığı Kasımpaşa maçının ardından açıklamalarda bulunan Nabil Dirar, "Bugün en iyi maçlarımızdan biri diyemem ama 3 puan için mutluyuz. Kayseri maçında çok pozisyona girmiştik ama golü atmayı başaramamıştık. Daha iyisini yaparak toplayacağımız maksimum puanı istiyoruz” şeklinde konuştu.

Sakatlık döneminin ardından Kasımpaşa karşısında oynama şansı elde eden Faslı kanat oyuncusu, “Tanrı'ya şükür geri döndüğüm için mutluyum. Sağlık ekibimize de teşekkür ediyorum. Bir ay sakat sakat oynadım. Bugün geri döndüğüm için mutluyum. Çalışarak geri döndüm ve ilk 11 olmasa da sahadaydım ve değerlendirdiğimi düşünüyorum. Gelecek için daha fazla çalışarak açıklarımı kapatacağım” diye konuştu.

Hafta içinde Fenerbahçe'yle iki yıllık sözleşme uzatan Dirar, çok mutlu olduğunu dile getirdi ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“Herkesin de bildiği gibi sahada mücadeleden kaçınmayan bir oyuncuyum. Çalışırsanız karşılığını alırsınız. Kulübümüz de benden mutlu, ben de 2 yıl uzattığım için mutluyum. Umarım daha güzel şeyleri beraber başarırız.”

Şampiyonluğun en güçlü adayı olduklarını belirten Dirar sözlerini şöyle tamamladı:

“Bu haftaya kadar yeterince puan kaybettik. Belki rakibi küçümsedik belki de konsantrasyonumuz azdı. Bu hatalardan dolayı puan kaybettik. Bu hatalarımızı düzeltirsek eğer şampiyonluğun en güçlü adayı biziz. Fenerbahçemizin gerçek yüzünü göstereceğiz. Gollerimizi çoğunlukla kontradan yedik. Bunu da biraz konsantrasyon eksikliğine bağlıyorum.” 

YORUMLAR

  • 0 Yorum