Nihat Özdemir açıkladı! Seyircili maçlar ne zaman?

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, korona virüs salgınının etkileri azalsa da seyircili maçlara Eylül ayında geçilmeyeceğini söyledi.

Nihat Özdemir açıkladı! Seyircili maçlar ne zaman?
12 Ağustos 2020 - 11:29 - Güncelleme: 12 Ağustos 2020 - 12:40
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, yeni sezonun başlayacağı eylül ayında maçlara seyirci alınmayacağını söyledi.

Milliyet Gazetesi'nden Atilla Gökçe'ye konuşan TFF Başkanı Özdemir, Başakşehir'in Kopenhag'la oynadığı UEFA Avrupa Ligi maçında geçtikleri sağlık kontrollerinin çok yorucu olduğunu belirtti.

Seyircili maça henüz hazır olmadıklarını ve bu nedenle tribünlerde taraftar hasretinin süreceğini söyleyen Nihat Özdemir, "Devletle, Sağlık Bakanlığımızla konuşuyoruz. Bilgi verip karar ve önerilerini iletiyorlar. Bir gözümüz de Almanya'da. Onların da eylülde başlayacak ligleri için seyirci kabul etmeye hazır olduğunu görüyorduk. Ama son anda Almanya'da maçların seyircisiz başlayacağı açıklandı. Bu karar, bizi de olumsuz yönde etkiledi. Çok sıkıldım. Açıkçası biz de seyircili maça henüz hazır değiliz. Maalesef hasret sürecek" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum