Oğlumu bitirmeye çalışıyorlar

Gazeteci Bilal Meşe’ye saldıran, ardından milli takımı bıraktığını açıklayan Arda Turan’ın annesi Yüksel Turan, oğlunun bedel ödediğini söyledi.

Oğlumu bitirmeye çalışıyorlar
08 Haziran 2017 - 17:50

Arda Turan'ın annesi Yüksel Turan, son günlerde oğlunun yaşadığı olaylara istinaden açıklamalarda bulundu. Yüksel Turan, “Bu ülkede hiçbir futbolcunun elde edemediği başarıları yakaladı, şimdi bedelini ödüyor” ifadelerini kullandı. 

Star gazetesine açıklamalarda bulunan anne Turan, oğluna toplu bir linç kampanyası yürütüldüğünü iddia etti.

“TEPKİSİZ KALMAK ZOR”

Arda’nın kimseyi kırmamaya özen gösteren biri olduğunu söyleyen Yüksel Turan, “"Arda son derece iyi ve normalde kimseyi kırmamaya özen gösteren biri. Bu ülkede hiçbir futbolcunun elde edemediği başarıları yakaladı, şimdi bedelini ödüyor. Toplu bir linç kampanyası ile oğlumu bitirmeye uğraşıyorlar! Son bir yılda oğlum ile ilgili o kadar asılsız şey yazılıp söylendi ki, bunlara tepkisiz kalmak zor” ifadelerini kullandı.

“BARIŞIP, HİZMETE DEVAM EDER”

“Oğlum bu ülkenin milli takımı için elinden gelen her şeyi yapıp Ay-yıldızlı formaya hizmet etti” diyerek bunlara rağmen oğlu arda turan ile uğraşıldığını savunan Yüksel Turan, “Uçaktaki olaylara ben de çok üzüldüm. Arda'yı bu kadar strese sokan olayların geçmişine de bakmak lazım. Arda'nın Bilal Meşe ile barışıp yine milli takıma hizmet edeceğine inanıyorum”

“TERİM İÇİN KELİME ETMEDİ”

Arda’nın normal hayatında büyüklerine karşı çok saygılı bir insan olhduğunu ifade eden Turan, “ Aralarında geçen gerginliğe rağmen bu güne kadar evde Fatih Terim ile ilgili kötü bir şey söylediğine de şahit olmadım. Arda şu anda Barcelona'nın mukaveleli futbolcusu. Eğer kulübü ile bir sorun yaşarsa futbol hayatına yine yurt dışında devam eder” diyerek sözlerine nokta koydu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum