Okan Buruk'un 'Mayıs' mesajı

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, 4-1 kazanılan Pendikspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Okan Buruk'un 'Mayıs' mesajı
22 Nisan 2024 - 02:07
Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Trendyol Süper Lig'de 4-1 kazandıkları Pendikspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Okan Buruk aldıkları galibiyeti ve şampiyonluk yarışını yorumladı.

Mücadeleyi değerlendiren Okan Buruk ''Maçtan önce söyledim bizim tek hedefimiz Galatasaray'ın şampiyonluğu. Önümüzdeki 5 haftada da oyuncularımla birlikte daha iyi ve daha güçlü şekilde, oynayan-oynamayan hepsinin takımın içerisinde olduğu bir dönem geçireceğiz. Tüm oyuncularıma teşekkür ediyorum. Taraftarımız da muhteşemdi! İç sahadaki iyi performansımızın nedeni taraftarımızın takımımıza verdiği destek. Bu anlamda güzel bir gece oldu'' ifadelerini kullandı.

Şampiyonluk yarışı hakkında da konuşan Okan Buruk, ''Kazanmak zorundayız. Bence son 2 seneye baktığımızda Galatasaray ile Fenerbahçe'nin çekişmesi hem puan ortalamaları hem galibiyet hem de puan ortalama rekorlarını kırdırtıyor. Biz de hep kazanmak zorundayız. Hep kazanmak için oynuyoruz. İkinci yarıdaki maçlara baktığımızda performansımız ve galibiyetlerle rekorlar geliyor. Hiçbiri düşünerek, hazırlanarak yaptığımız şeyler değil. Biz sadece kazanmaya çıkıyoruz. Şampiyonluğa giden yolda puan tablosunda önde olmak istiyoruz. Tekrar şampiyon olmak istiyoruz. Mayıs yaklaştı. Mayıslar bizimdir! Taraftarımızla birlikte performansımız artıyor. Bu durum benim liderliğimde olduğu için benim adım geçiyor ama hep birlikte camia olarak, Galatasaray olarak bir başarının içerisindeyiz. Önemli olan şampiyonluğu bu şekilde yakalamamız'' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum