Onyekuru için sürpriz teklif!

Galatasaray ile kiralık sözleşmesi sona eren ve sarı kırmızılı takımın bir girişimde bulunmadığı Henry Onyekuru'nun menajerler tarafından Beşiktaş'a önerildiği belirtildi.

Onyekuru için sürpriz teklif!
01 Haziran 2021 - 09:58
Sezonu iki kupayla bitiren Beşiktaş, transfer çalışmalarında gaza bastı. Yapılacak takviyelerle ilgili hazırlıklarını sürdüren siyah-beyazlıların kapısını menajerler de boş bırakmıyor. 

Sabah'ın haberine göre; Yönetime sunulan alternatif isimlerden iki oyuncu öne çıktı: Henry Onyekuru ve Georgios Giakoumakis… Monaco'nun gelecek planlarında yer vermediği 23 yaşındaki Onyekuru için geçen sezon kiralık oynadığı Galatasaray henüz bir girişimde bulunmayınca menajeri kulüp arayışlarına başladı. Kurulan temasta menajer, başarılı kanat oyuncusunu Beşiktaş'a getirebileceğini bildirdi.

Forvet bölgesi için sürpriz aday

Santrfor bölgesi için ise Hollanda ekibi Venlo'da harika bir sezon geçiren Georgios Giakoumakis önerildi. Kulübüyle bir yıl daha sözleşmesi bulunan 26 yaşındaki oyuncuyu listesine alan yönetim, detaylı olarak tüm isimler gibi Yunan oyuncuyu da teknik direktör Sergen Yalçın'a sunacak.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum