Rachid Ghezzal'ın dönüş tarihi ne zaman?

Beşiktaş'ta sakatlığı bulunan Rachid Ghezzal'ın takıma katılacağı tarih şekillenmeye başladı.

Rachid Ghezzal'ın dönüş tarihi ne zaman?
22 Aralık 2022 - 12:53
Beşiktaş'ta ayağındaki sakatlık sebebiyle ameliyat olan Rachid Ghezzal'ın, planlanan dönüş tarihi belli oldu.

Ayak tabanındaki sakatlık nedeniyle ABD'de 8 Kasım'da ameliyat olan Beşiktaş 'ın yıldızı Rachid Ghezzal, Antalya kampında yoğun tedavi ve moral desteğiyle kendine gelirken saha çalışmalarına da başladı. Avrupa'nın en önde gelen kamp ve tedavi merkezlerinde bireysel çalışmalar yapan Cezayirli futbolcu hızla toparlandı. Siyah-Beyazlı oyuncunun fiziksel ve mental açıdan kendisini iyi hissettiği aktarıldı.

Ocak ayının sonunda dönmesi bekleniyor

14 Ağustos'ta oynanan maçta sakatlanan yıldız futbolcu, 2 Ekim'deki Fenerbahçe derbisinde formasına kavuşmuş ancak çok geçmeden yeniden sakatlanmıştı. Başarılı oyuncunun, formasına bir an önce dönmek için yoğun bir tempoda çalıştığı öğrenildi.
Yıldız ismin, Ocak ayının son haftasında formasına dönmek istediği kaydedildi. Ghezzal'ın durumunu yakından takip eden Beşiktaş sağlık ekibinin de Cezayirli kanat oyuncusunun düzelme sürecinin beklenenden hızlı ilerlemesi sebebiyle mutlu olduğu kaydedildi.

Ghezzal'ın, Ocak ayının sonundaki 20. hafta mücadelesindeki Kaysersipor deplasmanında sahada olması bekleniyor. (Fanatik)

YORUMLAR

  • 0 Yorum