Şampiyonluk, Sergen Yalçın ve Drogba

Beşitaş'ın yıldızlarından Cyle Larin, hafta sonu oynanacak kritik Galatasaray derbisi öncesi konuşurken, Sergen Yalçın, şampiyonluk yarışı ve Didier Drogba hakkında dikkat çekici ifadeler kullandı.

Şampiyonluk, Sergen Yalçın ve Drogba
04 Mayıs 2021 - 12:54
Beşiktaş'ın 19 gollü oyuncusu Cyle Larin, Süper Lig'de son haftalara girilirken şampiyonluk yarışını ve gelecek hafta oynayacakları Galatasaray derbisini değerlendirdi.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Cyle Larin, idolünün de Didier Drogba olduğunu dile getirdi.

Performansını değerlendiren Larin, ''Takım iyi oynadığı zaman ben de iyi oluyorum. Sezon başından bu yana iyi olmak için çok çalışıyorum. Fizik olarak geliştiğimi biliyorum. Belçika'dan buraya hazır geldim ve neler yapabileceğimi gösterdim'' ifadelerini kullandı.

Şampiyonluk yaruşı hakkında da konuşan başarılı oyuncu ''Kısa sürede çok fazla maç oynadık. Şampiyonluğa giden yolun nasıl olduğunu biliyoruz ve şampiyon olana dek de bunu yapmaya devam edeceğiz'' dedi.

''İdolüm Didier Drogba''

Drogba'yı örnek aldığını söyleyen Larin, ''Didier Drogba benim idolüm. Çocukken hep onu izlerdim'' dedi.

Sergen Yalçın ve gelecek hafta oynanacak derbiyle ilgili de kısa bir açıklama yapan golcü oyuncu ''Sergen Yalçın'ın kendi bir tarzı var. Başka bir teknik direktörle kıyaslanamaz. Umarım Mourinho, Klopp, Guardiola'dan da iyi olur. Bize güveniyor, özgürlük tanıyor. Daha iyi olmasını isterim. Derbi, bir final gibi olacak. Savaşacağız, savaşmaya devam edeceğiz ve neden şampiyon olmayı hak ettiğimizi herkese göstereceğiz'' şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum