Seferovic resmen G.Saray'da!

Galatasaray, İsviçreli santrfor Haris Seferovic'i kadrosuna kattığını duyurdu.

Seferovic resmen G.Saray'da!
20 Temmuz 2022 - 19:27
Galatasaray, Haris Seferovic'in Benfica'dan satın alma opsiyonuyla kiralık olarak transfer edildiğini resmen açıkladı.

İsviçreli golcünün kiralama bedelinin 1 milyon euro olduğu ve oyuncuya 2.3 milyon euro maaş verileceği duyuruldu. Satın alma opsiyonunun ise 2.5 milyon euro olduğu belirtildi.

İşte KAP'a yapılan açıklama;

Profesyonel Futbolcu Haris Seferovic ve Kulübü Sport Lisboa E Benfica-Futebol, S.A.D. ile oyuncunun 2022-2023 sezonu için şarta bağlı satın alma opsiyonlu geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne net 1.000.000 EUR tutarında geçici Transfer ücreti ödenecektir. Futbolcunun  satın alma opsiyon bedeli 2.500.000 EUR'dur. Futbolcuya ise 2022-2023 sezonu için net 2.300.000 EUR sezonluk ücret ödenecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Dövmesinin anlamı

İmza töreni sonrası açıklamalarda bulunan Seferovic'in sözleri;

İstanbul gibi güzel bir şehre ve Galatasaray gibi büyük bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. Ailemle birlikte bu harika şehirde yaşayacağım için heyecanlıyım

Bir boşnak olduğum için...

Bir Boşnak olduğum için Müslümanım ve İslam'ı temsil ettiği için bu dövmeyi yaptırdım.

Bu statta daha önce de oynadım. Stat full olmamasına rağmen atmosfer harikaydı. Taraftarların önüne çıkmak için sabırsızım. Galatasaray her zaman şampiyonluğa oynayan büyük bir kulüp. Antrenmanlarda iyi çalışıp şampiyonluğa oynamak istiyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum