Selçuk İnan deprem anlarını anlattı

Kasımpaşa'nın Teknik Direktörü Selçuk İnan, katıldığı Habertürk canlı yayınında yaşadıklarını anlattı.

Selçuk İnan deprem anlarını anlattı
09 Şubat 2023 - 00:26
Deprem anında Hatay'da olan Kasımpaşa'nın Teknik Direktörü Selçuk İnan, katıldığı Habertürk canlı yayınında yaşadıklarını anlattı.

Deprem sırasında yaşadıklarını anlatan Selçuk İnan, "Hatayspor maçı için gitmiştik. Maçtan sonra İstanbul'daki hava şartları nedeniyle orada kalacaktık. Bu durumdan istifade, ben de anne babamı gördüm. Onların evindeydim. Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın. Ölümü gördüm derler ya, öyle bir andı. Dışarıyı görüyordum ama çıkamıyordum. İkinci kattaydım, hemen aşağıya indim. Çıkış kapısı kapalıydı. Demir kapı vardı balkona açılan, oraya bir şekilde tutunduk. Bir dakika boyunca en sevdikleriniz, hayatınız gözünüzün önünden geçiyor. Deprem bittikten sonra anne ve babamı almak için yukarıya çıktık. Ama zordu dolaplar devrilmişti. Zor bir durumdu. Sağlam bir evin kalabileceğini düşünmüyordum o an. Bütün insanlar şoktaydı. Psikolojik olarak iyi durumda değiliz." dedi.

Oyuncularından birisinin depremde yaralandığını da aktaran Selçuk İnan, "Oyuncularım otelde yakalandı. Otobüste kaldılar. Oyuncularımızdan biri yaralandı, kaburgası kırıldı. Dolap düştü üstüne. Bazılarının sağlık durumları ve psikolojileri iyi değil. Onları toparlamaya çalışıyorum ama çok zor. Travma yaşadılar. Çok anlatabilecek bir şey değil. Filmlerde izlerdim, bu kadar değil derdim ama onun üstünde bir şeydi. Oyuncularda travma oluştu." sözlerini kullandı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum