Semih'e övgü ve transfer açıklaması

Süper Lig'de Trabzonspor'u 2-0 mağlup eden Beşiktaş'ta teknik direktör Fernando Santos maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Semih'e övgü ve transfer açıklaması
05 Şubat 2024 - 00:54
Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, Trabzonspor'u 2-0 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Fernando Santos karşılaşmayı değerlendirirken, transfer konusunda da açıklamalarda bulundu.

İşte Fernando Santos'un sözleri;

Organize oynadık. İyiydik. Kötü oynamadık. Son 3 maça göre daha az pozisyon bulmamıza rağmen gol attık. Pozisyonları değerlendirmek önemliydi. Bazı hatalar, çok basit top kayıpları yaptık. Rakibi de üstümüze çektik. Bazı fırsatları kendi elimizle verdik ve bunlar gol olmadı. Beraber çalıştık, çalıştığımızın karşılığını aldık. Çalışarak, hatalarımızı daha az yapmaya gayret göstermeliyiz. Büyük bir takıma karşı kazandık. Adil bir sonuçtu. Hak ettik.

Oyuncularım çok çalıştı

Oyuncularım çok çalıştı. Hafta boyunca idmanlarda çalışmaları çok iyiydi. Onların galibiyeti oldu. Tebrik ediyorum. Biz bir maç kazandık diye havalara girmeyeceğiz. Önemli olan ilerlemeye, gelişmeye devam etmek. Bu maçı kazanmak her şeyi bitirmedi. Bilincinde olmamız lazım.

Semih Kılıçsoy'a övgüler 

Semih iyi goller attı. Onun için önemliydi. Sistem olarak karakteristik özelliklerini kullandık. Cenk iyi oynadı. Semih'e ve Rashica'ya alan açtı. Semih oyun planımızı ve istediklerimizi yerine getirdi.

Transfer yorumu

Bir süredir Samet Hoca ile beraber ortak çalışıyoruz. Raporlarımızı sunuyoruz. İstediğimiz oyuncu profillerini sunuyoruz. Son kararı her zaman yönetim veriyor. Biz Samet Hoca ile beraber oyuncu çalışıp yönetime rapor sunuyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum