Serdar Aziz için Edgar Davids formülü!

Milli Takım'ın Norveç ile oynadığı maçta sakatlanan Serdar Aziz'in Trabzonspor maçına yetişmesi için yoğun çaba sarfediliyor.

Serdar Aziz için Edgar Davids formülü!
14 Ekim 2021 - 11:50 - Güncelleme: 14 Ekim 2021 - 11:52
Fenerbahçe'nin tecrübeli stoperi Serdar Aziz, Norveç maçının 65. dakikasında Thorsby'nin faulüyle gözünden sakatlanmış ve milli takım kadrosundan çıkarılmıştı. Serdar Aziz'in özel bir gözlükle Trabzonspor deplasmanında sahada olması bekleniyor. 

Fenerbahçe'de zorlu Trabzon deplasmanı öncesi stoperdeki belirsizlik sürüyor. 12 Eylül'de yaşadığı sakatlıktan yeni kurtulan Marcel Tisserand dün ilk kez idmanın tamamında takımla çalıştı. Serdar Aziz ise Milli Takım'da yaşadığı sakatlıkla uğraşıyor.

Davids ve Montero için yapılmıştı

Göz kapağında yırtılma olan ve gözü hafif hasar gören tecrübeli oyuncunun pazar günü sahada olması için yoğun çaba sarf ediliyor. Serdar için daha önce Edgar Davids ve Beşiktaşlı Montero'nun Atletico Madrid'de yaptığı gibi özel gözlük tasarlandı.

Bu gözlüğün özelliği darbeye dayanıklı olması. Böylelikle Serdar, gözündeki probleme rağmen antrenmanlara çıkabilecek. İdmanlarda Serdar'ın gözlüklü performansı test edilecek. (Sabah)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum