Sergen Yalçın'dan Aboubakar itirafı

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Yeni Malatyaspor ve Aboubakar'ın oyundan çıkarken gösterdiği tepki hakkında konuştu.

Sergen Yalçın'dan Aboubakar itirafı
03 Mart 2021 - 02:18 - Güncelleme: 03 Mart 2021 - 02:20
Beşiktaş'ın Yeni Malatyaspor'u 1-0 yendiği maçın ardından Sergen Yalçın, açıklamalarda bulundu.

Sergen Yalçın, galibiyeti değerlendirirken ''Zor bir oyun oldu. Malatyaspor da çok mücadele etti. Kazanmak, çok önemli. 1-0, 3 puan bizim için yeterli.İyi mücadele ettik. Kolay değil. Oyuncular yoruluyor. Kazanmak önemliydi. Birçok pozisyon yakaladık. Konsantre olsak farklı olabilirdi ama 1-0'lık skor bugün için yeterli.'' diye konuştu.

''Hoşuma gitmeyen şeyler oldu, Necip'i de çıkarttım''

Vincent Aboubakar'ın 85. dakikada oyundan çıkarken gösterdiği tepki hakkında da konuşan Yalçın, ''Geçen günlerde de Ghezzal oyundan çıkarken tepki göstermişti. Aboubakar da gösteriyor çünkü oynamak istiyor. Ama bireysel olarak düşünemeyiz, takımı düşünüyoruz. O zaman kim bize daha çok faydalı olur diye düşünmemiz lazım. Başlayan 11 ile bitiren 11 farklıdır. İlk yarıda bazı şeyler hoşuma gitmedi mesela, Necip'i çıkarttım. Nkoudou başka oyuncu, Gökhan başka tarz oyuncu. Oyuncular bireysel düşünüyor ama ben takımı düşünmek zorundayım. Oyuncuların bu tepkilerini anlayabiliyoruz, aşırı olmadığı sürece bir sorun oluşturmaz.'' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum