Sergen Yalçın: ''Her şeyi konuşacağım!''

Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor'u 3-2 yendiği maçın ardından Sergen Yalçın, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sergen Yalçın: ''Her şeyi konuşacağım!''
29 Nisan 2021 - 01:05
Süper Lig'de Beşiktaş, Çaykur Rizespor'u 3-2 mağlup ederken maçın ardından Sergen Yalçın'dan çok konuşulacak açıklamalar geldi.

Beşiktaş'ın puan kaybedeceğine dair bir algı oluşturulduğunu belirten Sergen Yalçın, ''Hiç inanmak istemediğimiz şeyler oluyor. Çok fazla da konuşamıyoruz, içimde konuşmak isteyeceğim çok şey var. Söylemek istediğim çok şey var ama kendimi tutuyorum. 4 haftalık bir süreç var, ondan sonra her şeyi konuşacağım. Çocuklarımız mücadele ediyor, kimse bizim üzerimizden hesap  yapmasın. Rakiplerle bizim bir işimiz yok. Biz kazandıktan sonra onların sonucunun bir önemi yok. Zor şartlarda oyuncularım mücadele ediyorlar, aslan gibi oynuyorlar, aslan gibi kazanıyorlar. Bu sene aldığımız tüm oyuncular çok karakterli çıktı, onu söylemem lazım.'' sözlerini kullandı.

''Demek ki başka hesaplar var burada...''

Cumartesi günü oynayacakları Hatayspor maçı hakkında da konuşan Yalçın, ''Hatayspor'u aradık, maçı bir gün sonraya alalım dedik. Yeterli dinlenme süremiz yok. Oyuncu sağlığından bahsediyoruz hep. Demek ki yalandan bahsediyoruz. Herkes başarıya giden yolda bir şeyler yapmak için çaba sarf ediyor. Öyle görüyorum ben. Hatay'ın ne hedefi var? Şampiyonluk hedefi mi var, küme düşme tehlikesi mi var? Demek ki başka hesaplar var burada. TFF'ye de teşekkür ediyorum. Cumartesi gününe koymuşlar maçımızı. Koskoca Beşiktaş için böyle hesaplar yapılır mı ya? Kime karşı mücade ediyoruz biz, onu bir çözemedik.'' dedi.

''Göreceğiz ne olacağını Cumartesi''

Hatayspor maçı hakkında iddialı sözler söyleyen Beşiktaş'ın teknik direktörü, ''Hatayspor hocasına bakıyorum, kendi maçının mutluluğunu yaşamadan bizim maç hakkında konuşuyor. Öyle olacak, böyle olacak... Göreceğiz ne olacağını Cumartesi günü. Bizim kimseden korkumuz yok. Kim geliyorsa gelsin, nasıl geliyorsa gelsin. Bizim kimseden korkumuz yok. Biz sahada mücadele edelim. Onu bekliyoruz biz.'' şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum