Sergen Yalçın ile anlaştı!

Beşiktaş'ta yaklaşan seçimde aday olması beklenen Emre Kocadağ'ın, başkan olduğu takdirde takımın başına yeniden Sergen Yalçın'ı getireceği iddia edildi.

Sergen Yalçın ile anlaştı!
04 Kasım 2023 - 11:18 - Güncelleme: 04 Kasım 2023 - 11:57
Beşiktaş'ta mevcut başkan Ahmet Nur Çebi, adaylık konusunda henüz karar vermediğini söylemişti. Aralık ayında gerçekleşecek kongre için mevcut başkan adayları da bu doğrultuda çalışmalarını harıl harıl sürdürüyor.

Özellikle yeni gelecek yönetimin, teknik direktörlük koltuğu için kiminle anlaşacağı büyük merak konusuydu.

Burak Yılmaz devam edebilir

Seçim süreci içerisinde Şenol Güneş'in takımdan ayrılmasının ardından göreve geçici olarak Burak Yılmaz getirilmişti. Genç teknik adamın, daha önce konuşulduğu gibi seçim sonrasında yeni yönetimin önünü açmak için alınacak her türlü karara hazır olduğu bildirildi.

Yılmaz, ayrıca görev verilmesi halinde Siyah-Beyazlı ekibin teknik heyeti içerisinde yer almak istiyor.

Transfer için harekete geçti

Emre Kocadağ, başkanlığa gelmesi halinde takımın kısa sürede ayağa kalkabilmesi için kesenin ağzını açmaya hazır olduğunu bildirdi.

Kocadağ, devre arası transfer döneminde en az 3 transfer yapmak üzere harekete geçti. Buna göre Kocadağ'ın, 20 milyon Euro civarında bir para ayırdığı öne sürüldü.

Sergen Yalçın'la anlaştı

Başkan adaylığını açıklamaya hazırlanan Emre Kocadağ, sürpriz bir isim ile anlaşmaya vardı. Buna göre Kocadağ, Kara Kartal'ı geçtiğimiz yıllarda şampiyon yapan Sergen Yalçın ile prensipte el sıkıştı.

Ayrıca diğer başkan adaylarının da teknik direktörlük için Sergen Yalçın ile temasa geçtiği gelen haberler arasında yer aldı.

"Kapı asla kapanmamıştır"

Emre Kocadağ, o dönem takımla yolları ayrılan Sergen Yalçın için şu ifadeleri kullanmıştı:

"Hocamıza elimizden gelen desteği verdik ama bugün hocamız, Beşiktaş camiasına daha fazla zarar vermek istemediğini söyledi. Biz de bunu uygun gördük. Sergen Yalçın hocamız için Beşiktaş'ın kapısı asla kapanmamıştır. İyi bir şekilde yollarımızı ayırdık, bazen böyle süreçler olabiliyor. Bundan sonra takımı ayağa kaldırmak için çalışacağız."

(Fanatik)

YORUMLAR

  • 0 Yorum