Sözleşme için yeni karar!

Beşiktaş'a seçim döneminde imza atan ve kontratında yeni yönetim için özel bir madde bulunan Rıza Çalımbay'ın sözleşmesi bugün feshedilmezse otomatik olarak 1 yıl uzayacaktı. Beşiktaş, tecrübeli hocanın sözleşmesinin revize edildiğini açıkladı.

Sözleşme için yeni karar!
18 Aralık 2023 - 14:51 - Güncelleme: 18 Aralık 2023 - 14:54
Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi döneminde yapılan özel bir sözleşmeyle göreve gelen Rıza Çalımbay'ın takımda kalıp kalmayacağı konusu belirsizliğini koruyor. Siyah-Beyazlı kulüpte ilk açıklanan seçimli genel kurul tarihi 17 Aralık olduğu için Rıza Çalımbay'ın sözleşmesindeki opsiyon bugün sona eriyor.

Hasan Arat başkanlığındaki Beşiktaş'ın yeni yönetiminin, tecrübeli hocanın sözleşmesini bugün itibariyle sonlandırma hakkı bulunuyor. Buna karşın Beşiktaş Yönetimi'nin henüz bu konuda kararsız olduğu öğrenildi.

Sözleşmesi 1 yıl uzayacak

Beşiktaş'ta eğer Rıza Çalımbay'ın sözleşmesi bugün feshedilmezse deneyimli hocanın kontratı otomatik olarak 1 sene daha uzayacak.

Lig ve kupa...

Kara Kartal'da idarecilerin, gündemine yerli ve yabancı pek çok hoca gelmesine karşın şu an için Rıza Çalımbay ile yolların ayrılması konusunda tam bir fikir birliğine varmadığı, önümüzdeki dönemde alınacak sonuçların hocanın kredisini artırabileceği öğrenildi.

Lugano maçında alınan galibiyet ve görev verilen gençlerin iyi oyunu yönetimi sevindirirken ligde ve kupada alınacak sonuçlar Rıza Çalımbay'ın Beşiktaş'taki durumunu belirleyecek.

(Fanatik)

Sözleşmesi revize edildi

Rıza Çalımbay'ın sözleşmesinin otomatik olarak uzayıp uzamayacağı merak konusu olurken, Beşiktaş kulübünden yapılan resmi açıklamayla tecrübeli hocanın sözleşmesinin revize edildiği belirtildi.

İşte kulüpten yapılan açıklama:


"Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay ile önceki yönetim kurulunun yapmış olduğu sözleşme uyarınca 18 Aralık 2023 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan görüşmeler, 27 Aralık Çarşamba günü yapılacak olup kamuoyuna bilgi verilecektir."

YORUMLAR

  • 0 Yorum