'Sözleşme uzatmayacağım'

Galatasaray'da geçtiğimiz sezon şampiyonlukta büyük pay sahibi olan ve Davinson Sanchez'in transferinin ardından son dönemde yedek kulübesi Victor Nelsson, Danimarka'da önemli açıklamalarda bulundu.

'Sözleşme uzatmayacağım'
11 Ekim 2023 - 13:51
Galatasaray'ın Danimarkalı savunma oyuncusu Victor Nelsson, milli takım kampı için gittiği ülkesinde çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte Victor Nelsson'un açıklamaları;

Manchester United maçında oynamadığım için çok sinirlendim. Hayal kırıklığına uğradım. 3 maçtır yedek kulübesinde oturuyorum. Bunu son derece tuhaf buluyorum. Siz dışarıdan bakıyorsunuz ama ben içindeyim. En öfkeli ve en tükenmiş olan benim! Özellikle Manchester United maçında ilk 11'de olmak isterdim ama ilk 11'de değildim. Son milli takım kampından bu yana garip şeyler oldu.

Yedek kalmayı sevmiyorum

Okan Buruk ile bu konuyu konuştum. Ancak bu sohbet şu an onunla benim aramda kalacak.  Okan Buruk, takımdan sorumlu. Maçları kazanmak için en iyi oyuncularını yedek kulübesine koyabiliyor. Erden Timur ile görüşmeler yaptım. Galatasaray'da oynamazsam ne yapacağım çok açık. İstanbul'da futbol oynamak için yaşıyorum ve oynamazsam başka bir yer bulmak zorundayım. Bu kesin! Yedek kulübesinde oturmayı sevmiyorum.

Sözleşme uzatmayacağım

Sözleşme uzatma konusunda görüşüyorduk. Ancak artık uzatmayacağımı bildirdim. Öncesinde neredeyse anlaşmıştık, ardından biraz daha düşündüm ve sözleşme uzatmayacağımı söyledim.

Nefret ediyorum

Şu an Galatasaray'dayım ve bundan dolayı mutluyum. Bir süredir yedek kulübesindeyim ve şimdi ilk 11'e geri dönmek için çabalamam gerekiyor. Sinirliyim. Yedek kalmaktan nefret ediyorum. Bu yüzden bu milli takım kampına kızgın ve hırslı geldim.

Rezervasyon yapılmış

Yazın gerçekten oynamak istediğim kulüplerden ilgi ve tekliflerin olduğu doğru. Sevilla da bunlardan biriydi. Ancak bir sonuca varılamadı. Galatasaray, teklifleri yeterince iyi bulmadı. Buna katılabilirsin de katılmayabilirsiniz de... Uçağa binmeme çok da yaklaşmamıştık ama rezervasyon yapılmıştı. Hamile kız arkadaşım ve ebe için... Ancak bir sonuç çıkmadı. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum