Stefan Kuntz'dan maç sonu 'ayrılık' sorusuna yanıt!

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Galler'i 2-0 mağlup ettiğimiz maçın ardından konuştu.

Stefan Kuntz'dan maç sonu 'ayrılık' sorusuna yanıt!
20 Haziran 2023 - 09:24 - Güncelleme: 20 Haziran 2023 - 09:26
EURO 2024 Elemeleri'nde Galler'i 2-0 mağlup eden A Milli Takım'da Stefan Kuntz, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

İşte Stefan Kuntz'un sözleri;

Önceden attığımız tohumların yeşerdiğini gördük, meyvelerini gördük. Taktiksel olarak beklentilerimizi sahaya yansıttık. Kanatlardan gelmeye çalıştık, orta açtık. Belki çok pozisyon üretemedik ama golü attık. Çok mutluyduk ama o şekilde iptal edilmesi bizi üzdü. Kırmızı kartla oyunun gidişatı değişti, 10 kişiye karşı oynadık. Sabırlı olmak önemliydi.

Arda'nın sol ayağı, benimkinden iyi

Arda'nın sol ayağı benimkinden çok daha iyi. Tartışmak bile gereksiz. Ama onun şu anki vücudu da benim 14 yaşımdaki vücudum gibi. Orada da ben öndeyim.

'Eylül'de takımın başında olacak mısınız?' sorusuna yanıt

Benim tarafımdan bir sorun yok. Neden Eylül'de görevde olmayayım anlayamadım. Çok iyi bir yoldayız, soruyu tam olarak anlayamıyorum. Geçen sene Uluslar Ligi'nde 4 maç kazanmıştık, yine benim gitmemle ilgili haberler vardı. Yarın belki yine böyle yazılar çıkacak. Burada olmaktan ve bu takımla çalışmaktan mutluyum. Buradaki gelişimi görüyorum. Burada olmaktan ve iyi bir Milli Takım sunmaktan gururluyum. Hiçbir oyuncu, hiçbir hoca Milli Takım'dan veya bayraktan önemli değildir. Eylül ayını mutlulukla bekliyorum.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum