Süper Lig'de haftanın hakemleri açıklandı

Milli maçlar nedeniyle verilen aranın ardından Süper Lig'e 12. Hafta maçlarıyla devam edilecek.

Süper Lig'de haftanın hakemleri açıklandı
20 Kasım 2019 - 17:39 - Güncelleme: 21 Kasım 2019 - 15:52

Milli maçlar nedeniyle verilen aranın ardından Süper Lig'e 12. Hafta maçlarıyla devam edilecek.TFF; resmi internet sitesinden 12. Hafta'da görev yapacak, hakem, gözlemci ve temsilcileri açıkladı.TFF tarafından yapılan açıklamaya göre 12. Hafta'da görev yapacak isimler şöyle:
Süper Lig Cemil Usta Sezonu -  12.HaftaTarihEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemlerGözlemci ve Temsilciler22.11.2019
Cuma
20:30
GALATASARAY A.Ş.-
Detaylar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(D) BURAK ŞEKER
(V) ABDULKADİR BİTİGEN
(A) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(G) TOLGA ÖZKALFA
(T) İBRAHİM YUŞAN
(T) CENGİZ AKAR
(T) HAKAN ATASOY
(T) NAZİF ÇILDIR
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU23.11.2019
Cumartesi
15:00
YUKATEL DENİZLİSPOR-
Detaylar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.(H) HALİL UMUT MELER
(Y) İLKER TAKPAK
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK
(D) BURAK PAKKAN
(V) ATİLLA KARAOĞLAN
(A) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(G) SABRİ ÇELİK
(T) FAİK DEMEZ
(T) AHMET KORKMAZ
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
DENİZLİ ATATÜRK STADI23.11.2019
Cumartesi
17:30
MKE ANKARAGÜCÜ-
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş.(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) TARIK ONGUN
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(V) ALİ ŞANSALAN
(A) KEREM ERSOY
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) VAHAP ŞİMŞEK
(T) MUKADDER KARDİYEN
(T) REFİK EMRE
ERYAMAN STADYUMU23.11.2019
Cumartesi
20:00
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR-
Detaylar
BEŞİKTAŞ A.Ş.(H) FIRAT AYDINUS
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(D) TURGUT DOMAN
(V) SERKAN TOKAT
(A) SERKAN OLGUNCAN
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) ORHAN TATAR
(T) İLKER EMİR
(T) DURMUŞ CANSEVER
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU24.11.2019
Pazar
14:00
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR-
Detaylar
DEMİR GRUP SİVASSPOR(H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(D) BİLAL KÖSEOĞLU
(V) ÜMİT ÖZTÜRK
(A) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(G) SERDAR ÇAKIR
(T) HAKAN TAŞCI
(T) SELİM ARICI
(T) TEMEL TÜYSÜZ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS24.11.2019
Pazar
16:30
KASIMPAŞA A.Ş.-
Detaylar
GENÇLERBİRLİĞİ(H) ALPER ULUSOY
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) HASAN AVCI
(V) KORAY GENÇERLER
(A) ALPER ÇETİN
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) METİN ALPER
(T) FAHRİ İNCEÇELİKLİ
(T) MEHMET ALTINDAĞ
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU24.11.2019
Pazar
16:30
AYTEMİZ ALANYASPOR-
Detaylar
GÖZTEPE A.Ş.(H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) ŞEREF TAŞTAN
(V) ALİ PALABIYIK
(A) MERT GÜZENGE
(G) AHMET İBANOĞLU
(T) HASAN ÖZBULUT
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) İLKER ÖZKAN
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU24.11.2019
Pazar
19:00
BTC TURK YENİ MALATYASPOR-
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş.(H) METE KALKAVAN
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(Y) ERDEM BAYIK
(D) YİĞİT ARSLAN
(V) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(A) ESAT SANCAKTAR
(G) NECDET ERDİLEK
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR
(T) HAKAN CİVA
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
YENİ MALATYA STADYUMU25.11.2019
Pazartesi
20:00
ANTALYASPOR A.Ş.-
Detaylar
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.(H) HÜSEYİN GÖÇEK
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(V) BAHATTİN ŞİMŞEK
(A) KEMAL YILMAZ
(G) MUSTAFA ÇULCU
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) BÜLENT BALTA
(T) ERKAN GÜLDAŞ
ANTALYA STADYUMU

YORUMLAR

  • 0 Yorum