Süper Lig'de sürpriz Yılmaz Vural gelişmesi!

Trendyol Süper Lig'de, teknik direktör Hüseyin Eroğlu ile yollarını ayırdıktan sonra henüz yeni bir teknik adamla anlaşmayan Samsunspor'da, Yılmaz Vural ismi gündeme geldi.

Süper Lig'de sürpriz Yılmaz Vural gelişmesi!
09 Ekim 2023 - 14:44
Teknik direktör Hüseyin Eroğlu ile yollarını ayıran Trendyol Süper Lig ekiplerinden Samsunspor, bir süredir yeni hoca arayışlarına devam ediyor.

Teknik direktör Yılmaz Vural'ın da Samsun'da olması ise camiada heyecan oluşturdu. Tecrübeli teknik adamın, Samsunspor'un başına geçmek için kente geldiği de sosyal medyada geniş yer buldu.

Yılmaz Vural'dan açıklama

Samsunspor cephesinden kendisi ile iletişime geçen kimsenin olmadığını ve bir söyleşi için kente geldiğini söyleyen Yılmaz Vural, "Samsun'a özel bir iş için geldim. Sağ olsunlar insanlar bizi Samsunspor'a yakıştırmışlar. Yönetimsel anlamda ilişki kurduğumuz kimse yok. Henüz benimle iletişime geçen olmadı. Konuşan olursa biz de bir şeyler konuşuruz. Bu akşam Samsun'dan döneceğim. Bir fabrikanın daveti üzerine Samsun'a geldim. Bir söyleşiye katılacağım. Samsunspor takımında daha önce de çalıştım. Buradaki insanlar ile aramız çok iyi. Bir teklif gelirse değerlendirmek isteriz. Şu anda öyle bir yaklaşım olmadı" dedi.

Karadeniz temsilcisi, Hüseyin Eroğlu'nun ayrılığının ardından yardımcı antrenörle çıktığı 2 maçtan da mağlubiyetle ayrıldı.

(Samsun Gazetesi)

YORUMLAR

  • 0 Yorum