Szalai geri mi dönüyor?

Savunma bölgesinde yaşadığı sakatlıkların ardından ara transfer döneminde en az 2 stoper transferi yapmayı planlayan Fenerbahçe'ye, eski oyuncusu Attila Szalai'den sürpriz bir haber geldi.

Szalai geri mi dönüyor?
08 Kasım 2023 - 10:25 - Güncelleme: 08 Kasım 2023 - 10:27
Ali Koç döneminin en başarılı transfer sürecini geçiren ancak stoper bölgesindeki şanssız sakatlıklarla sarsılan Fenerbahçe, devre arasında savunmasına takviye yapacak. Bu sayının en az iki olması bekleniyor.

Szalai'den mesaj var!

İşte böyle bir ortamda Kanarya’nın 12 milyon avroluk bonservis bedeliyle Bundesliga ekibi Hoffenheim’e sattığı Attila Szalai’nin menajerlik şirketi Rogon’un temsilcisi, sarı lacivertlilere mesaj yolladı…

Teklif de çok netti: Szalai’yi geri ister misiniz? Ki bu mesajın yanı sıra Macar oyuncunun ayrıldığı için pişmanlığını dile getirdiği de iletildi.

Kiralanması gündemde

Szalai’nin durumu önce başkan Ali Koç’un önüne getirildi ardından da İsmail Kartal’a bildirildi. Fenerbahçe Sportif Direktörü Mario Branco’nun da görüşünün alındığı eski oyuncunun kiralanması gündeme geldi.

Fenerbahçe sıcak bakıyor

Bundesliga’da yeterince süre alamaması transfer ihtimalini güçlendirdi. Sarı lacivertlilerin Szalai’ye camiayı ve ligi tanıması, uyum sıkıntısı yaşamayacak olması sebebiyle sıcak baktığı ifade edildi.

Diğer stoperin de büyük oranda yabancı olması bekleniyor ve bu konuda alternatif isimler değerlendiriliyor.

(Türkiye)

YORUMLAR

  • 0 Yorum