Tayfun Korkut açıkladı! Fenerbahçe...

Fenerbahçe'nin teknik direktör adayları arasında yer alan Tayfun Korkut, sarı lacivertli takımla ilgili önemli sözler söyledi.

Tayfun Korkut açıkladı! Fenerbahçe...
31 Mayıs 2020 - 07:54

Fenerbahçe ile ismi geçen teknik direktörler arasında bulunan Tayfun Korkut, S Sport'ta katıldığı bir programda Fenerbahçe ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Sarı lacivertli takımda futbolcu olarak da görev alan Tayfun Korkut, ''Kulübün ve benim düşüncelerimin bir araya gelmesi lazım. Bu sağlanırsa her şey olabilir. Şartlar uygun olursa Türkiye'de kulüp çalıştırabilirim. Ben şu an Almanya'dayım, Almanya piyasası içindeyim. Burada görüşmeler sürüyor ama sonuçta futbol adamıyım. Türkiye Ligi'ni de izliyorum. Ne olur bilmiyorum. Yavaş yavaş hareketlilik başlıyor. İnşallah en yakın zamanda beni sahalarda görebilecekler. Nerede olur bilemem.'' sözlerini kullandı.

''FENERBAHÇE'YE KARŞI BÜYÜK SAYGIM VAR''

Deneyimli teknik direktör, kendisine gelen 'Fenerbahçe ile görüşme var mı?' sorusuna ise ''Fenerbahçe ile irtibatta bulunmadım, teklif de almadım. Herhangi bir yorum da yapmadım. O camiaya karşı büyük saygım var. 5 sene futbol oynayıp şampiyonluk yaşadım. Teklif olmadığı için ne desem doğru olmaz, saygısızlık olur. Ben başka ülkelerdeki kulüplerle de görüştüm. Benim için düşünceler önemli. Herkes projeden konuşuyor. Büyük kulüplerde proje için zaman yok. Tek bir hedef var: Şampiyonluklar ve kupalar. Fenerbahçe'de de böyle. Ancak son yıllarda oyun camiayı memnun etmedi.'' cevabını verdi.

Tayfun Korkut, Almanya'da daha önce Hannover 96, Kaiserslautern, Bayer Leverkusen ve Stuttgart'ı çalıştırmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum