Terim'den Salih Uçan'a telefon! 'Bizi bekle'

Süper Lig'de bu sezon Alanyaspor'da gösterdiği performans ile damga vuran Salih Uçan devleri peşine taktı. Başta Beşiktaş ve Trabzonspor olmak üzere Galatasaray ve Fenerbahçe de Salih Uçan transferi için devreye girdi. Salih Uçan'a gelen sürpriz transfer telefonu ortaya çıktı.

Terim'den Salih Uçan'a telefon! 'Bizi bekle'
22 Mayıs 2021 - 12:33 - Güncelleme: 23 Mayıs 2021 - 00:40
Ligin tamamlanmasıyla birlikte 'ayrılık' sinyalleri veren ve ardından Bodrum'a giden Fatih Terim'den sürpriz girişim...Başkan adaylarının, kendisiyle devam edilmesini istemesinden memnun kalan başarılı çalıştırıcının, Galatasaray'a duyduğu sevginin de etkisiyle Alanyaspor'la sözleşmesi biten Salih Uçan'ı aradığı öğrenildi.

"İnşallah gelecek sezon beraber olacağız. Ama bizi biraz beklemen gerekecek. Ortam onu gösteriyor" dedi. Bu görüşmenin ayrıntılarının ortaya çıkması Galatasaray camiasında, "Kalıyor" müjdesi olarak algılandı

Dönüşümlü oynayacak

Fatih Terim'in Salih Uçan'ı Gedson Fernandes'in yerine 8 numara olarak değil, daha çok Younes Belhanda'nın yerine 10 numara gibi düşündüğü belirtildi.

Deneyimli çalıştırıcının, Gedson Fernandes ve Emre Akbaba'yı son dönemde oynattığı gibi Salih'i de gelecek 8 numarayla beraber dönüşümlü oynatmak istediği bildirildi.

Terim önümüzdeki sezon daha önce Hagi ve Sneijder gibi 10 numaralarla oynamak yerine Salih Uçan ve Gedson gibi oyunun iki yönünü de oynayabilen iki 8 numara ile oynamak istiyor. Salih'in ne yanıt verdiği ise şimdilik gizemini koruyor.(Fotomaç)

YORUMLAR

  • 0 Yorum