Terim'in ekibinde bir ayrılık daha

Yeni sezona yeni bir yapı ile girmeyi isteyen Fatih Terim'in teknik ekibinde bir ayrılığın daha yaşanması bekleniyor.

Terim'in ekibinde bir ayrılık daha
23 Temmuz 2020 - 09:09 - Güncelleme: 23 Temmuz 2020 - 09:12
Galatasaray’da antrenörler konusunda her geçen gün yeni gelişmeler yaşanırken, Teknik Direktör Fatih Terim’in yardımcıları hakkında yeni haberler geliyor. Son gelişme de, antrenör Levent Şahin... Hürriyet'ten haberine göre Levent Şahin de Florya’dan ayrılacak. Tecrübeli çalıştırıcının sağ kolu Şahin de Süper Lig’de “birinci adam” olabilmek için sarı-kırmızılı ekibi bırakacak.

Hasan Şaş’ın istifası sonrası, bu sezon takımı bırakacak olan Ümit Davala’dan sonra Şahin’in de Terim ile yollarını ayıracağı dile getirildi.

Bir süredir teknik direktör olarak Süper Lig’den takım çalıştırma planları yapan Şahin’e, Göztepe, Gaziantep, Alanya ve Hatayspor’dan teklif olduğu ileri sürüldü. Levent Şahin’in Süper Lig’in yeni ekibi Hatayspor’a daha yakın olduğu belirtildi.

Ayhan Akman ikna olmadı 

Fatih Terim’in Selçuk İnan ve Hakan Balta’dan sonra Ayhan Akman’ı getirmeyi düşündüğü belirtildi. Ancak Akman ikna edilemedi. Sarı-kırmızılılarda ayrıca Necati Ateş’in de gelecek sezon aktif görev alması bekleniyor. Levent Şahin’in ayrılması durumunda Terim’in birinci yardımcısının kim olacağı da henüz netlik kazanmadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum