Transferler, Terim ve PSV yenilgisi...

Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas, gündemdeki konular hakkında kulüp televizyonuna konuştu.

Transferler, Terim ve PSV yenilgisi...
27 Temmuz 2021 - 16:11
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas, PSV Eindhoven yenilgisi, transfer çalışmaları ve Fatih Terim hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Burak Elmas'ın açıklamalarından öne çıkanlar;

TFF, getirdiği değişiklik önerisinde, Tahkim Kurulu ve UÇK'nin yönetim tarafından atanması zorunluluğunu getirdi. Bu şekilde bu kurumların bağımsızlığa kavuşacağı düşünülüyor. Biz de Kulüpler Birliği'nde, diğer kulüplerle ciddi bir çalışma yaptık. Teklifimizi vereceğiz. Umarım bu da TFF'den geçecektir. Spor Yasası'nda da, spor mahkemesi kurulması önerisinin pakete koyulmasını öngörüyoruz.

Eleştirilere açığız

Göreve geldikten sonra, dönem dönem eleştiriler oldu. Bunları dikkatle diniliyoruz. Tüm eleştirilerinizden ve tavsiyelerinizden gerekli dersleri çıkarmaya devam edeceğiz. Her türlü eleştiri ve tavsiyeye açığız.

Tehlikeye atmayacağız

Geçmişte yapılan, maç sonuçlarına bağlı panik hatalarla Galatasaray'ın geleceğini asla tehlikeye atmayacağız. Hepimizin gerçekten üzüldüğü bir PSV mağlubiyeti aldık. Ben de hepiniz gibi bir taraftarım. Bir taraftar olarak çok üzüldüm.

Şeffaf bir yönetimiz

Biz çok şeffaf bir yönetimiz. Burada sizler adına bulunduğumuzun farkındayız. Saygıdeğer divanımız, istediği her komisyonu kurar. Burada bir rol karmaşası var. Seçilmiş bir denetleme kurulu var. İçeriklerin incelenmesi divan kurulunun görevidir

Transfer politikası

Son zamanlarda yaptığımız transferde gerek yaş ortalaması, gerek bonservis ödemeleri açısından yapmaya çalıştığımız stratejik hamleleri ve kadro mühendisliğini fark etmişsinizdir.

Terim'in arkasındayız

Teknik direktörümüze yapılan biraz haksız, biraz sertlik seviyesi kaçan eleştirileri görüyoruz. Bütün branşlardaki hocalarımızın sonuna kadar arkasındayız. Haksız ve Galatasaray'a zarar veren eleştirilerin sonuna kadar karşısında olacağız.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum