Türkoğlu: Sponsorlar güç katıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu ve Rexona'nın birlikte düzenlediği A Milli Basketbol Takımı ve 2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası etkinlik sponsorluğu basın toplantısı gerçekleştirildi.

Türkoğlu: Sponsorlar güç katıyor
18 Temmuz 2017 - 17:31

Sponsorluk lansmanında, Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, CEO Ömer Onan, yönetim kurulu üyesi Hüseyin Beşok, Haluk Yıldırım ve Kerem Tunçeri, A Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ufuk Sarıca, oyuncular Sinan Güler, Doğuş Balbay ve Semih Erden hazır bulundu. 

Başkan Hidayet Türkoğlu, Avrupa Şampiyonası’nın Türk basketbolu için çok önemli bir deneyim olacağını söyleyerek, “2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası'na sayılı günler kala Türk Milli Takımı'na destek verecek markaları sizlere anons etmekten mutluluk duyuyoruz. Başarı geldiğinde mutlu olup, milletçe kenetleniyoruz. Sponsorlar bize reklam filmleriyle, markalarıyla büyük güç katıyor” diye konuştu. 

HERKES DAVETLİ

Başkan Türkoğlu, şampiyonanın bayram tatiline denk geleceğini hatırlatarak, “Organizasyonu bayram havasında yaşamayı umut ediyoruz. Tüm basketbolseverleri şampiyonayı izlemeye davet ediyorum. Türk basketbolunun gelişmesine destek veren kurum ve kuruluşlarımıza minnettarız. Milli takımımıza tekrar başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

“DEĞİŞİME GİTMEK ZORUNDAYIZ”

Başantrenör Ufuk Sarıca ise “Elimizde Sinan Güler gibi özellikle yaşı ilerlemiş ama kendine çok iyi bakan ve hala en iyi performansını sahada göstererek gençlere örnek olan oyuncularımız var. Bir değişime gitmek zorundayız, bu bir gerçek. 1 Eylül'de sahada hazır bir takım olacak” yorumunda bulundu. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum