UEFA Avrupa Ligi 1. Tur kuraları çekildi

UEFA Avrupa Ligi 1. Tur kuraları çekildi

UEFA Avrupa Ligi'nde 2019-2020 sezonu 1. Tur kuraları çekildi. Türk takımlarının yer almayacağı 1. Tur maçları 11 ve 18 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

18 Haziran 2019 - 17:56 - Güncelleme: 18 Haziran 2019 - 17:59

UEFA Avrupa Ligi'nde 2019-2020 sezonu 1. Tur kuraları çekildi.

Türk takımlarının yer almayacağı 1. Tur maçları 11 ve 18 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

Yeni Malatyaspor'un 2. Tur, Trabzonspor'un'un ise 3. Tur'dan itibaren elemelere katılacağı UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş da grup aşamasında yer alacak.

İsviçre'nin Nyon kentinde gerçekleştirilen kura çekimi sonrası eşleşmeler şöyle oluştu:

Group 1

Malmö (SWE) v Ballymena (NIR)/NSÍ (FRO)
Connah's Quay Nomads (WAL) v Kilmarnock (SCO)
Breidablik (ISL) v Vaduz (LIE)
Brann (NOR) v Shamrock Rovers (IRL)
Vitebsk (BLR) v KuPS Kuopio (FIN)

Group 2

Ordabasy Shymkent (KAZ) v Torpedo Kutaisi (GEO)
Sant Julià (AND)/Europa (GIB) v Legia (POL)
Gzira United (MLT) v Hajduk Split (CRO)
Radnicki Niš (SRB) v Flora (EST)
CSKA Sofia (BUL) v Titograd (MNE)

Group 3

Maccabi Haifa (ISR) v Mura (SVN)
Debrecen (HUN) v Kukësi (ALB)
Jeunesse Esch (LUX) v Tobol Kostanay (KAZ)
FCSB (ROU) v Milsami Orhei (MDA)
Čukarički (SRB) v Banants (ARM)

Group 4

Crusaders (NIR) v B36 (FRO)
Inter Turku (FIN) v Brøndby (DEN)
Prishtina (KOS)/St Joseph's (GIB) v Rangers (SCO)
Cork (IRL) 
v Progrès Niederkorn (LUX)/Cardiff Metropolitan University (WAL)
Molde (NOR) 
v KR (ISL)

Group 5

Levski Sofia (BUL) v Ružomberok (SVK)
Akademija Pandev (MKD) v Zrinjski (BIH)
FK Zeta (MNE) v Fehérvár (HUN)
Shakhtyor Soligorsk (BLR) 
v Hibernians (MLT)
Neftçi (AZE) v Speranta Nisporeni (MDA)

Group 6

Olimpija Ljubljana (SVN) v Rīgas FS (LVA)
Budapest Honvéd (HUN) v Žalgiris Vilnius (LTU)
Radnik Bijeljina (BIH) v Spartak Trnava (SVK)
Fola Esch (LUX) 
v Chikhura Sachkhere (GEO)
Alashkert (ARM) v Makedonija Skopje (MKD)

Group 7

Dinamo Tbilisi (GEO) v La Fiorita (SMR)/Engordany (AND)
Široki Brijeg (BIH) v Kairat Almaty (KAZ)
Kauno Žalgiris (LTU) v Apollon Limassol (CYP)
Ventspils (LVA) 
v Teuta (ALB)
Cracovia Kraków (POL) v DAC 1904 Dunajská Streda (SVK)

Group 8

Stjarnan (ISL) v Levadia Tallinn (EST)
Barry Town (WAL)/Cliftonville (NIR) v Haugesund (NOR)
Riteriai (LTU) 
v KÍ (FRO)/Tre Fiori (SMR)
Dinamo Minsk (BLR) 
v Liepāja (LVA)
Norrköping (SWE) 
v Saint Patrick's (IRL)
Aberdeen (SCO) v RoPS Rovaniemi (FIN)

Group 9

Domžale (SVN) v Balzan (MLT)
Laçi (ALB) v Hapoel Beer-Sheva (ISR)
Budućnost Podgorica (MNE) v Narva Trans (EST)
Sabail (AZE) v U Craiova 1948 (ROU)
Pyunik (ARM) v Shkupi (MKD)
AEK Larnaca (CYP) v Petrocub-Hincesti (MDA)

Seri başı takımlar siyahla yazılmıştır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beşiktaş Kasımpaşa virajını 90+5'te Umut Nayır'la geçti
Beşiktaş Kasımpaşa virajını 90+5'te Umut Nayır'la geçti
Bursaspor Giresunspor'a sahasında mağlup oldu
Bursaspor Giresunspor'a sahasında mağlup oldu